«Квітневий зорепад-2019» – свято талантів Світловодщини

Цьогорічний конкурс дитячої та юнацької творчості «Квітневий зорепад», який проходив 12 квітня у районному Будинку культури, став справжнім святом талантів Світловодщини. Юні артисти демонстрували свої вміння у вокальному, хореографічному та розмовному жанрах.
Для декого цей конкурс був першим серйозним випробуванням – діти щиро хвилювалися за кулісами, але на сцені від хвилювання не лишалося і сліду – зал тепло зустрічав конкурсантів та був, дійсно, щедрим на оплески. Виступаючих підтримували і ведучі Ангеліна Тітова та Марія Остояч. Виступи конкурсантів оцінювали журі у складі заступника керівника апарату районної державної адміністрації Валерії Нівакшонової, заступника голови районної ради Олексія Шаповала, головного спеціаліста відділу освіти РДА Лариси Сачевської, директора районного Будинку культури Надії Грижунової, методиста з вокально-хорового жанру РБК Любові Воловик, методиста з театрального жанру РБК Ольги Тітової, керівника народного вокального колективу «Дніпряночка», заслуженого працівника культури Надії Татарнікової та керівника хореографічного колективу «Барвінок» Ніни Коломієць. Час, коли журі радилися про оцінювання виступів Олена Куциба зробила цікавим та корисним – проводила для учасників активні ігри та конкурси.
Цього дня заслужені нагороди отримали вокальний ансамбль «Сонечко» Павлівського СБК, вокальний ансамбль «Веселка» Глинського СБК, ансамбль «Веселка» Павлівського СБК, вокальний квінтет Павлівського СБК, вокальний квартет «Дзвіночки» Захарівського СБК, вокальний ансамбль «Ассоль» Микільського СБК, дуети Великоандрусівського НВК Любов Габрієлян та Ірина Тараканова і Ліцею «Надія» Ольга Боклажук та Анастасія Холодова; солісти Софія Тягній Великоскельовський НВК, Дарвін Тартикян Ліцей «Надія», Даша Шевченко Захарівський СБК, Анна Коваленко (приз глядацьких симпатій) Павлівський СБК; у розмовному жанрі кращими стали Карина Тартіяк (Гран-прі), с. Павлівка, Діана Косячко, с. Григорівка, Анна Скрипник, с. Захарівка, Анастасія Скоренцова, Глинське НВО, Ілля Соколов, ліцей «Надія», Станіслав Кошеленко, Глинський СБК; у музичному жанрі – Андрій Карпов, с. Микільське та Філіп Пономаренко Великоандрусівського НВК; хореографічний колектив «Імпульс» Павлівського СБК, хореографічний колектив «Конвалія» Глинського СБК, та хореографічний колектив «Аметист» Глинського СБК. Переможці отримали дипломи і подарунки від меценатів Айкарама та Андраника Тартикянів. Решта конкурсантів отримали дипломи учасників.
Ніна СОКУРЕНКО.

Поширити
"Вісті Світловодщини"