Квітневий зорепад

Цього року районний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Квітневий зорепад», який проходив 6 квітня, нагадував казку. Діти, які приїхали з усіх куточків Світловодського району, одразу поринали у казкову атмосферу. Щоб дістатися до головної сцени, вони проходили казковою аркою, де залишали весь свій страх, поганий настрій і втому. А далі – алея «слави». Їх зустрічали міми біля фото-зони з емблемою фестивалю «Квітневий зорепад», де кожен мав змогу сфотографуватись на згадку.
Святкова сцена, яка сяяла всіма кольорами веселки, додавала впевненості.
Урочисте відкриття фестивалю-конкурсу розпочалося з весняного вальсу у виконанні колективів бального танцю Центру дитячої та юнацької творчості, керівник Володимир Шабалін.
Ведучі конкурсу Катя Піскова, Маша Осто­яч і Коля Фокасій привітали учасників конкурсу – найкращих у районі артистів та надали слово для відкриття голові оргкомітету, голові журі, заступнику голови районної державної адміністрації Володимиру Похілову і заступнику голови районної ради Олексію Шаповалу.
У фестивалі-конкурсі брали участь більше 150 учасників від сільських клубних закладів та закладів освіти. Журі оцінювало конкурсантів у чотирьох жанрах: вокальному, розмовному, музичному та хореографічному.
За підсумками журі, Гран–Прі фестивалю та грошову премію від протоієрея Свято-Покровського собору отця Віталія отримав Сергій Бутенко, учень Озерського НВК.
Також конкурсанти отримали 20 дипломів І ступеню, 21 – ІІ та 12 – ІІІ ступеня.
Помічник-консультант народного депу­тата України Олеся Довгого Марина Саакян вручила призи у таких номінаціях: наймолодший учасник – Андрій Карпов (с. Микільське); авторський твір – Ілона Воловенко (с. Золотарівка), за оригінальність виступу – хореографічний колектив «Шоколад» (с. Озера), найкращий сценічний костюм – вокальний дует (с.Озера).
Організатори свята – відділ культури і туризму Світловодської РДА, відділ освіти Світловодської районної державної адміністрації, сектор молоді і спорту Світловодської районної державної адміністрації висловлюють велику подяку сільським головам, директорам шкіл та благодійникам – Айкараму Тартикяну, Андранику Тартикяну, Марині Саакян, Віталію Коваленку, Ларисі Переверзевій, Ірині Резніковій, а також Центру дитячої та юнацької творчості, директор – Володимир Шабалін, за підтримку у проведенні свята.
Надія Грижунова, директор
Світловодського РБК.