Ліси – наше спільне багатство

261

11 квітня ДП «Світловодський лісгосп» провело Всеукраїнську акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках», в якій, окрім працівників лісгоспу, взяли участь члени шкільного лісництва «Паросток», керівник Таріел Губіладзе, та працівники районної державної адміністрації і районної ради на чолі із головою райдержадміністрації Сергієм Твердовським, заступником голови РДА Володимиром Похіловим та заступником голови районної ради Олексієм Шаповалом.
Цього року робота приносила особливе задоволення, бо засаджували ділянку майбутніми новорічними красунями – соснами, які через кілька років стануть окрасою наших осель у найочікуваніше та найулюбленіше і дорослими, і малятами свято – на Новий рік.
На площі 0.9 га було висаджено майже 4000 саджанців. Цього року посадку дерев проводили механічним способом, тобто, за допомогою відповідно обладнаного трактора. Спочатку саджанці розкладали працівники лісгоспу, а потім, отримавши відповідні рекомендації, за справу взялися Сергій Твердовський та Олексій Шаповал. Інші учасники заходу слідкували, аби маленькі деревця були посаджені через відповідну відстань тощо.
Звичайно, за допомогою техніки робота була виконана набагато швидше, та й працювалося легко і весело.
Директор ДП «Світловодський лісгосп» Олександр Ісаєв зазначив, що це остання ділянка, де проводилася посадка дерев у цьому році.
На сьогодні по Світловодському лісгоспу немає вільних ділянок, які підлягають залісненню. Все, де потрібно було посадити ліс, ми його посадили. Світловодщина – один із найзалісненіших регіонів Кіровоградщини. Ми маємо пишатися тим, що живемо у прекрасному краї з масивними лісовими насадженнями. Залишається лише слідкувати за деревами, берегти нашу природу, у тому числі і від пожеж. Ми багато працюємо, маємо гарний результат і кожен із нас повинен примножувати природу, що нас оточує.
Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» є щорічною. В день її проведення висаджуються сотні дерев. Лісові насадження Світловодщини – це результат роботи жителів нашого краю, зокрема, школярів, які є членами шкільних лісництв.
Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"