Літо – прекрасний час для читання

За вікнами – літні канікули – мрія усіх, без винятку, школярів. Проте, чимало з них не знають, як провести вільний час. Тому бібліотеки Світловодського району пропонують своїм читачам різноманітні літні програми, які допомагають і розважитись, і закріпити набуті знання.

З цією метою та з метою популяризації сучасної дитячої літератури, районна бібліотека ініціювала акцію «Літні читання 2018: «Читати – це круто!»». У рамках акції відвідувачам табору денного перебування «Сонечко» запропонували оглянути виставку-вертушку з новинками дитячих книжок «Мандрівка книжковим містом», яку розмістили на бібліотечному майданчику. На дітей, крім книжок, чекали казкові герої – ляльковий Котик – герой українських народних казок, Медведик з казки про Вінні-Пуха, Буратіно, песик Тотошка і Капітошка. Далі малечі запропонували поринути у мульт-казкограй «Кольори казок». Спочатку, у ігровій формі, розмотуючи та передаючи клубочок ниток по колу, діти по черзі представляли себе і розповідали про свої хобі. Далі на них чекала гра-вікторина з м’ячиком, де вигравав той гравець, який надавав вірну відповідь інтелектуально-казкової вікторини. Іншими завданнями були: загадкові пастки-каверзанки на кмітливість та чарівні слова від персонажів літературних казок. Під кінець заходу діти завітали у бібліотечний кінозал на перегляд декількох дитячих мультиків.

У бібліотеках Світловодського району відбулися не Літо – прекрасний час для читання
менш цікаві заходи. З метою популяризації книги відомого шотландського письменника Роберта Л’юїса Стівенсона «Острів скарбів», бібліотекар із Захарівки Віта Гарбуз спільно з пришкільним дитячим табором провели веселе «Свято піратів». Дітей розмалювали та переодягнули у піратів. Саме дійство таки нагадувало пригодницький сюжет роману, який вперше був надрукований в 1881 і 1882 роках дитячим журналом Young Folks. Для пошуку скарбів «пірати» розділившись на команди виконували ряд завдань. А після їх виконання, знайшовши скарби поділилися ними по-братськи.

Бібліотекар з Глинська Тетяна Стецунова запросила своїх читачів до участі у квесті «Пошук скарбів», провела з дітьми конкурс загадок та розмальовок «Прилетіло літечко на рожевих крилечках». Бібліо текар з Озер Наталія Харитонович провела зі школярами цікаву літературну вікторину-змагання «Потяг до країни казок», а з відвідувачами англомовного гуртка інтелектуальний аукціон з англійської мови «Tripwithalien» та айстопер «Beautiful world».

«З книгою на канікулах сумувати ніколи!» – таку книжкову виставку на все бібліо-літо підготували у Миронівській бібліотеці.

Молодші школярі з Федірок відвідали годину цікавої інформації «Що не край – то звичай», на якій ознайомилися зі звичаями рідного села, дізналися про обрядові дійства різних народознавчих свят. Взяли участь у конкурсі малюнку «Чарівні барви літа», отримали дружні поради від Мийдодира «Дружим з милом і водою» та стали учасниками пізнавально-оглядової мандрівки «Книжок країна чарівна у гості нас чекає».

На інформаційні калейдоскопи «Барвистий Книголенд» та «Відкриваємо нові імена» завітали користувачі Микільської та Золотарівської бібліотек. Бібліотекарі Ольга Челнакова та Наталія Карпова познайомили дітей з новими сучасними авторами та новими книгами які надійшли до сільських бібліотек за перерозподілом з районної
бібліотеки.

На екскурсію до бібліотеки «Бібліотечне літо для веселих, невгамовних та кмітливих» запросила маленьких відвідувачів бібліотекар з Григорівки Марина Куліш.

Творчу годину за сторінками дитячого журналу «Яблунька» провела бібліотекар з Павлівки Марина Леоненко.

Бібліотекар з села Велика Скельова Надія Скринько презентувала своїм читачам виставку-рекомендацію «Читай на канікулах». З метою ознайомлення дітей з походженнями деяких правил ввічливості, розширити словник ввічливих слів, показати їх значення у житті людини та виробити критичне ставлення до негативних рис людсь кої поведінки, провела годину ввічливості «Подорож у країну ввічливості».

Літо – це чудовий час для отримання позитивних незабутніх вражень та емоцій від відпочинку разом, тож скоріш до бібліотек! Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами
зігріте.

Світловодська районна бібліотека

Шановні діти!

У районній бібліотеці стартувала акція «Літні читання 2018: «Читати – це круто!».

Для того, щоб стати учасником акції потрібно завітати до бібліотеки, стати її читачем, вибрати для себе найцікавішу книгу, прочитати її і розповісти про неї якомога більше своїм одноліткам, друзям, батькам чи комусь іншому. І, нарешті, обов’язково поділитися своїми враженнями про прочитане у бібліотеці.

Участь у акції можуть брати школярі району та міста. Найкращі розповіді будуть відзначені призами, а деякі з них потраплять на сторінки місцевої преси та у Фейсбук!

Чекаємо на Вас за адресою: місто Світловодськ, вулиця Приморська, будинок 60. Контактний телефон: 2-37-97

До зустрічі з книгою!

Світловодська районна бібліотека.

Поширити
"Вісті Світловодщини"