Любов поєднує серця

318

14 лютого у Світловодському районному Будинку культури відбулася конкурсна шоу-програма до Дня Закоханих «Любов поєднує серця».

Традиція святкування Дня святого Валентина відносно недавно прийшла і в нашу країну.

У конкурсній шоу-програмі визначали кращі три пари, які між собою змагалися за титул «Валентин та Валентина» і отримали головний приз вечора – сертифікат на романтичну вечерю від спонсора свята піцерії «Челентано» та подарунки від ТМ «Королівський Смак».

День святого Валентина – дуже незвичайне і романтичне свято. Спеціально до нього підготували цікаву конкурсно-розважальна програму та концерт творчих колективів районного Будинку культури. У святковому концерті брали участь ВІА «Відчуй сонце», студенти Світловодського ПТУ №5, які підготували театралізований виступ під назвою «Купідон», та солісти районного Будинку культури Анна Шаєнко, Олена Куциба, Ліза Трістан. Це був заліковий захід Дмитра Діденка, студента Олександрійського коледжу культури і мистецтв.

День святого Валентина – пора любові і романтики, юності і щастя. Нехай же любов буде яскравою і радісною, змусить серця битися швидше в передчутті незвичайних подій. Це свято подарувало незабутні враження та приємні відчуття.

Катерина Бутенко, культорганізатор Світловодського РБК.

Поширити
"Вісті Світловодщини"