Людям похилого віку – найкращі побажання

570

Минулого тижня на Світловодщині відзначили Міжнародний день людей похилого віку. Тепло і по-домашньому щиро привітали людей похилого віку у Григорівці.

У Григорівському Будинку культури людей поважного віку привітала сільський голова Надія Невкрита. Вона, перш за все, побажала усім міцного здоров’я і довгих років життя. А ще подякувала старшому поколінню за їхню активну життєву позицію, за участь у всіх загально сільських заходах, за виховання молоді.

Надія Невкрита також запросила за святковий стіл, який приготували сільська рада та місцеві сільгосппідприємці.
До присутніх також звернувся місцевий сільгосппідприємець, керівник ТОВ «Земля і люди» Айкарам Тартикян.

Насамперед, він щиро подякував присутнім за труд, за життєву активність та небайдужість до того, що відбувається у суспільстві, зокрема, на території Григорівської сільської ради.

Від районної державної адміністрації людей похилого віку Григорівки привітала заступник керівника апарату РДА Валерія Нівакшонова. Вона передала вітання від голови районної державної адміністрації Сергія Твердовського. Побажання були традиційними – мирного неба, міцного здоров’я і довгих років щасливого життя. Також від голови районної державної адміністрації члени Григорівської первинної організації ветеранів України отримали електрочайник та солодощі до святкового столу.

Від районної організації ветеранів України святковий коровай вручили голові Григорівської первинної ветеранської організації Галині Володимирівні Мельник. Ним пригостили усіх присутніх. Галина Володимирівна щиро подякувала гостям та відзначила, що дуже зворушена увагою і повагою до людей старшого покоління, побажала усім здоров’я, миру та благополуччя.

У дружньому товаристві членів клубу ветеранів «Надвечір’я» пройшов концерт, у якому взяли участь працівники районного Будинку культури. Присутні слухали вітальні слова Ольги Тітової та пісні у виконанні Любові Воловик, Володимира Котляра, Олени Куциби, звичайно, підспівували і, навіть, танцювали.

Надія Грижунова, директор районного Будинку культури.

Поширити
"Вісті Світловодщини"