МАЙЖЕ 52 МІЛЬЙОНИ БУДЕ СПРЯМОВАНО НА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ЗАВДЯКИ ДЕПУТАТУ ОЛЕСЮ ДОВГОМУ

Довгий Олесь

51,9 млн гривень субвенції із державного бюджету буде спрямовано на соціально-економічний розвиток 102-го округу відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 500-р.
За пропозицією народного депутата Олеся Довгого, до нового переліку включено такі об’єкти: м. Світловодськ, смт Власівка та Світловодський район – 15 млн 790 тис грн.
1. 8 млн 450 тис грн на будівництво міні футбольного поля зі штучним покриттям в смт Власівка та на реконструкцію Власівської загальноосвітньої школи I—III ступенів №8.
2. 3 млн грн для проведення капітальних ремонтів дахів у НВК в с. Озера та загальноосвітньої школи по вул. Центральна, 34, с. Григорівка Світловодського р-ну.
3. 990 тис. грн на придбання вуличних тренажерів та/або дитячого спортивно-ігрового дитячого майданчика для вул. Нова, вул. Павлова,13, вул. Єгорова 3, вул. Бойка 2А-2Б, вул. Приморська 8, вул. Закам’яна та пров. Вітрівський, вул. Будівельників, 20, між вул. Шевченка та вул. Мистецька міста Світловодськ та для Озерського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I—III ступенів-дошкільний навчальний заклад», комунального закладу «Ліцей «Надія» Світловодської районної ради.
4. 1 млн 200 тис грн для проведення капітального ремонту будівлі Захарівського фельдшерського пункту за адресою: вул. Гагаріна, 1 с. Захарівка Світловодського р-ну.
5. 900 тис грн на придбання обладнання, устаткування та предметів довгострокового користування для закладів освіти м. Світловодськ та для відділу освіти Світловодської РДА.
6. 730 тис грн для реконструкції системи опалення КЗ «Глинське навчально-виховне об’єднання» Загальноосвітня школа I—III ступенів – дошкільний навчальний заклад».
7. 230 тис грн на придбання медичного обладнання та комп’ютерної техніки для Світловодської центральної районної лікарні.
8. 150 тис. грн для придбання комп’ютерної техніки та предметів довгострокового користування для НВК «Гімназія-загальноосвітня школа I—III ступенів №4», Світловодської загальноосвітньої школи I—III ступенів № 5, комп’ютерної техніки та комплекту туристичного спорядження Центру військово-патріотичного виховання м. Світловодськ.
9. 100 тис грн на придбання музичного та звукового обладнання для Світловодського районного будинку культури.
10. 40 тис грн для утеплення фасаду Будинку культури Глинської сільської ради.
отг Велика Андрусівка – 690 тис грн.
11. 600 тис грн на капітальний ремонт частини дороги по вул. Гагаріна, вул. Мічурина с. Велика Андрусівка та по вул. Шевченка, с.Калантаїв.
12. 90 тис грн на капітальний ремонт під’їзного шляху до сільського кладовища села Нагірне.
м. Знам’янка та Знам’янський район отримають 11 млн 774 тис 200 грн.
Новгородківський район – 8 млн 687 тис грн.
Олександрівський район – 4 млн 870 тис грн.
Онуфріївський район – 10 млн 160 тис грн.
«За попередніх 5 років моєї роботи нам вдалось вирішити першочергові питання, які були найбільш важливими для громад округу. Разом із жителями, шляхом письмових звернень, особистих зустрічей зі мною та моїми помічниками, ми визначали пріоритетні питання, у вирішенні яких я міг сприяти як народний депутат. Сьогодні уже багато зроблено та реалізовано, але попереду ще багато роботи. Це ще один крок до позитивних змін», – зазначив народний депутат.
Завдяки активній співпраці народного депутата Олеся Довгого з бюджетним комітетом Верховної Ради, представниками Уряду, місцевою владою і громадами, за минулі роки вдалось залучити майже 80 млн грн на соціально-економічний розвиток 102-го округу. Гроші було спрямовано на ремонт дахів, капітальні ремонти у школах, будівництво котелень автономного опалення та доріг, ремонт лікарень тощо. Окрім цього кошти використовувались на оновлення матеріально-технічної бази шкіл, ФАПів, закладів культури та бібліотек.
Із повним переліком об’єктів можна ознайомитись на сайті Кабінету Міністрів України, Розпорядження №500-р від 10.07.2019.
Аліна Світла.

Поширити
"Вісті Світловодщини"