Маленькі і великі таланти Глинська

Для учасників самодіяльності с. Глинська початок літа видався напрочуд гарячим.

1 червня у Будинку культури з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулося свято дитячих талантів «Ми діти твої, Україно». Зі сцени один за одним йшли виступи творчих учасників дійства: вокального колективу «Веселка», хореографічних колективів «Конвалія» та «Аметист», маленьких солістів – Анни Рибакової та Анни Березіної, Анастасії Опрі та Ілони Орел. Дебютантами свята стали випускники дитячого садочка
«Сонечко» з запальним таночком та учасники танцювального колективу, який утворився зовсім недавно з дітей віком 7-8 років. Участь у святі взяли також учасники екологічного гуртка, що працює при Глинській школі.

2 червня у бібліотеці члени гуртка «Ерудит» взяли участь в інтелектуальній грі «Я люблю Україну». У грі приймали участь дві команди «Калинка» та «Барвінчик». Діти відповідали на інтелектуальні запитання про Україну, розгадували кросворд «Символи України» та розмальовували державні символи України – прапор та герб. Перемогу у грі здобула команда «Калинка» у складі Лізи Шараєвої, Люби Сердюченко, Яни Горівщенко, Насті Опрі та Саші Буряка.

3 червня учасники хореографічних колективів Глинського Будинку культури стали учасниками VIII регіонального дитячо-юнацького хореографічного фестивалю «Барви рідної землі», що проходив в рамках святкування Дня міс та Світловодськ.

Поширити
"Вісті Світловодщини"