Маленькі жителі району вирушили на відпочинок

Вранці 2 серпня 30 дітей пільгових категорій Світловодщини вирушили у дитячий заклад «Чайка» (смт. Градизьк Полтавської обл.) на ІІІ зміну оздоровлення та відпочинку.

На кошти, виділені з районного бюджету, було придбано 30 путівок і 5 дітей учасників АТО, 1 дитина з обмеженими можливостями, 16 дітей з багатодітних сімей, 2 – з малозабезпечених сімей, 2 дітей, позбавлених батьківського піклування та 3 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах отримали чудову можливість відпочити у «Чайці» з 2 по 22 серпня.
Разом з батьками, які цього дня проводжали своїх дітей на відпочинок, були і заступник голови Світловодської РДА Володимир Похілов та начальник управління соціального захисту населення РДА Андрій Поварчук. Чиновники, зокрема, зазначили, що транспорт, який доправить дітей на відпочинок, а також зустрічатиме їх із табору 23 серпня, був безкоштовно наданий ФОП «Макаров».

Цього року за кошти обласного та державного бюджетів оздоровлено 15 дітей пільгових категорій  в УДЦ «Молода гвардія», МДЦ «Артек», ДОЗ «Бригантина» (смт. Новоархангельськ), ТОВ КО «Перлина Чорномор’я» (смт. Сергіївка Одеської обл.), ДЗОВ «Дружба» (с. Войнівка). Серед них 8 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей,  дитина внутрішньо переміщених осіб, 2 – позбавлених батьківського піклування та 4 дітей учасників бойових дій.

Ніна Сокуренко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"