Мандруємо рідним краєм

  592

  поле

  Завершився 1-ий етап обласного конкурсу на кращу віртуальну екскурсію «Мандруємо рідним краєм». Це обласний конкурс, організований комунальним закладом «Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І.Чижевського», проводиться у два етапи: 1-й етап на районному рівні, а другий на обласному.

  Головною метою Конкурсу були: активізація краєзнавчої роботи бібліотек з вивчення та популяризації історичного минулого, духовної та культурної спадщини рідного краю; удосконалення форм та засобів краєзнавчої роботи; популяризація туристичних можливостей рідного краю серед громади, краєзнавців, організаторів туристичної справи.

  Конкурс проводився за трьома номінаціями: культурно-пізнавальний туризм; зелений туризм; відомі земляки.

  Бібліотекарі нашого району взяли участь у двох номінаціях: культурно-пізнавальний туризм та відомі земляки. До першої надійшло п’ять творчих робіт, а до другої – одна. За умовами конкурсу матеріал подавався у вигляді відеороликів, які складалися з підбірок фото та відео зображень з текстом. Хто ж вони ці творчі натури,що побажали взяти участь у конкурсі? А це Тетяна  Стецунова, завідуюча Глинською сільською бібліотекою, Марина Леоненко, завідуюча Павлівською сільською бібліотекою, Марина Куліш, завідуюча Григорівською сільською бібліотекою, Надія Ненько, бібліотекар 1-ої категорії Калантаївської сільської бібліотеки, Ольга Челнакова, завідуюча Микільською сільською бібліотекою та Наталія Карпова, завідуюча Золотарівською сільською бібліотекою. Всі вони з великою любов’ю розповідають про свій рідний край та його талановитих людей. Наприклад Марина Леоненко оформила свою роботу у вигляді календаря і назвала її «12 миттєвостей рідного краю – села Павлівки», Тетяна Стецунова розповіла про Глинський сільський Будинок культури, який цьогоріч святкуватиме ювілей та хорові колективи, що входять до нього, Марина Куліш, Надія Ненько та Ольга Челнакова надали інформацію про свої села від давнини до сьогодення.

  Наталія Карпова присвятила свій відеоролик молодій талановитій людині, що проживає у їхньому селі і займається гончарною справою – Владиславу Жуку.

  Журі, у складі якого були: начальник відділу культури і туризму Микола Середенко, директор районної бібліотеки Юлія Похілова, провідний бібліотекар Тетяна Швець, провідний методист з охорони культурної спадщини Сергій Гайдук та голова громадської організації «Аріадна» Катерина Сокуренко. Було досить важко визначити переможців. Але все ж таки визначилися. І хто ж вони? У номінації «Культурно-пізнавальний туризм» – Марина Куліш зі своєю роботою «Григорівка» та Наталія Карпова у номінації «відомі земляки». Їхні роботи братимуть участь у другому, обласному етапі конкурсу. Тож щиро побажаємо їм перемоги.

  Юлія Похілова, директор бібліотеки.