Мар’яна Литвин: «Бажаю всім миру і успіхів!»

  Мар’яна Литвин

  Відлунали по школах перші дзвінки, покликавши учнів за парти. Головними героями нещодавніх святкових шкільних лінійок були першокласники, бо саме для них та їхніх батьків 1-го вересня розпочинається новий етап у житті. Але надто відповідальна пора настає і для випускників, для яких цей навчальний рік стане останнім, який вони проведуть у стінах рідної школи, і, напевно, найвідповідальнішим. Їм слід максимально акумулювати свої сили для підготовки до ЗНО, до вступу в обрані вищі навчальні заклади, а головне – визначитися з майбутньою професією, щоб більше приділити уваги профільним навчальним предметам.

  Мар’яна Литвин
  Мар’яна Литвин

  Звичайно, багато хто з випускників уже чітко знають свою мету. Визначилася із майбутнім навчанням поза стінами рідної Павлівської школи і неодноразова призерка змагань різних рівнів з Хортингу Мар’яна Литвин.
  – Мар’яно, які плани на майбутнє?

  – Плани великі. Після закінчення навчання в школі я планую продовжити вчитися у спортивній школі м. Києва – хочу і надалі займатися спортом.

  – А що тебе приваблює у спорті?

  – Перш за все я бачу результат своєї роботи. Наполегливі тренування приносять приємні і довгоочікувані перемоги. За час, який займаюся Хортингом, я зі своїми друзями по команді уже взяла участь у десятках змагань різних рівнів, завоювала велику кількість призових місць. Це є дуже гарним стимулом для подальших тренувань. І, звичайно, аби мені це не подобалося, я б, напевно, не займалася спортом. Я вчуся дисципліні, можу захистити себе та своїх товаришів, і цим дуже задоволена.

  – А як із навчанням у школі?

  – Навчаюся я посередньо, але прикладатиму максимум зусиль для вивчення навчальних предметів шкільної програми. Це мені потрібно, перш за все, для вступу до спортивної школи та подальшого навчання.

  Я хочу привітати школярів Світловодщини зі святом Першого дзвоника і побажати усім здійснення їхніх мрій і бажань. Школа – це хоч і перший, та, вважаю, головний етап у житті кожної людини. Це фундамент, на якому у майбутньому ми будуємо своє життя. Я дуже хочу мати міцний фундамент і того ж бажаю усім своїм ровесникам.

  Я також вітаю усіх вчителів і дякую їм за їхню роботу, за ті знання, з якими вони щодня ідуть у класи до своїх учнів. А всім нам, нашій Україні бажаю миру і процвітання.

  Розмову записала Світлана Калугіна.

  Поширити
  Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.