Маємо переможця голосування на кращий макет пам’ятника воїнам АТО

Минулого року під час святкування Дня міста Світловодськ від народного депутата України Олеся ДОВГОГО в якості подарунку жителям Світловодщини, у тому числі і тим, які стали на захист суверенітету держави, взявши участь у проведенні антитерористичної операції, вручили Сертифікат на встановлення пам’ятника загиблим учасникам АТО. Протягом року, під керівництвом особисто голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського, активно велася робота по виготовленню необхідної проектно-кошторисної та іншої документації. Паралельно до цього виготовляли макет самого пам’ятника. І ось майже все готово. Під час цьогорічного святкування Дня міста у парку ім. Шевченка відбулося голосування – жителі Світловодська та Світловодського району обирали серед запропонованих макетів той, який найбільше сподобався.

За підсумками голосування, у якому взяли участь близько 3 тис. наших земляків, більшістю голосів обрано макет, представлений на фото вище, але щодо його вигляду ще тривають громадські обговорення.

На запропонованому макеті пам’ятника зображений Архангел Михаїл, заступник воїнів, що оберігає людство від видимих і невидимих ворогів, так само як і наші мужні захисники на Сході країни. На пам’ятнику також будуть викарбувані слова поета-пророка України Т. Г. Шевченка «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі». Є сподівання, що до кінця цього року на території Світло-
водщини з’явиться пам’ятник нашим героям.

Світлана КАЛУГІНА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"