Медики Світловодщини дякують за допомогу

Колективи Світловодської ЦРЛ, Швидкої допомоги, КНП “ЦПМСД” м. Світловодська та Світловодського р-ну висловлюють свою вдячність проєкту «Діємо Разом» та підприємцям Світловодщини за допомогу нашим закладам.

Ми щиро дякуємо Фонду «Можемо разом» та благодійникам: Віктору Королю, Олегу Медянику, Михайлу Бур’янскому, Івану Марону, Юрію Скічку, Михайлу Литвиненку, Андранику Тартикяну, Олесю Довгому, які у такий складний для всього світу час об’єднали свої зусилля, щоб разом підтримати медиків Кіровоградщини.

Ми усі знаходимось у ситуації, коли країну охопили паніка, страх та дефіцит необхідних товарів для захисту. Для нас, медиків, останній пункт не лише запорука стабільної, вчасної та якісної роботи, а й можливість уникнути найстрашнішого дефіциту для України – нестачі лікарів, адже без належного захисту інфікування медиків відбуватиметься дуже швидко.

Респіратори FFP3, рукавички, маски, захисні костюми, деззасоби в умовах карантину є основними необхідними одиницями для роботи будь-якого медичного закладу не лише в Україні, а й у всьому світі. Завдяки учасникам проєкту «Діємо Разом» ми отримали перелічені вище товари і тепер медики колективів Світловодської ЦРЛ, КНП “ЦПМСД” та Швидкої допомоги м. Світловодська захищені і готові безперебійно надавати допомогу нашим громадянам боротись із коронавірусом.

Ще раз дякуємо і бажаємо вам і вашим родинам здоров’я та благополуччя. Упевнені, що до цього проєкту доєднається ще не одна людина, адже які б не були зовнішні та внутрішні ситуації, сварки, непорозуміння, у складні часи ми завжди єднаємось і разом перемагаємо.

З повагою медичні працівники Світловодщини.