Мелодія душі Гері Мура

24 листопада у районному Будинку культури, в рамках «Вечорів пам’яті відомих композиторів, співаків, акторів» пройшов концерт, присвячений легендарному композитору, відомому ірландському гітаристу Гері Муру.

317

Ведучий Микола Фокасій розповів про особис­тість музиканта та запросив присутніх зануритися у світ музики Гері Мура.

Своє мистецтво грі на гітарі глядачам дарували ВІА «Світловодські віртуози» Світловодського районного Будинку культури та соло-гітарист Євгеній Полонський. Прекрасні ліричні композиції Гері Мура, які виконали наші аматори ніжно торкалися сердець слухачів, не залишаючи байдужим жодного.

Присутні у залі заново відкрили для себе його твори. Ніхто не писав і не грав рок-блюз більш емоційно, ніж Гері. Він грав з неповторним настроєм і мелодійністю. В той же час він був найсуворішим, безстрашним та наполегливим гітаристом.

Композиції Гері Мура вразили і розчулили глядачів. Це було чудово! Гері Мур був не тільки одним із трьох величних гітаристів, він вражав своїм чистим і прекрасним голосом.

Вечір подарував надзвичайну естетичну насолоду присутнім, не залишивши байдужими ані молодь, ані старше покоління.
Вечір музики «Струни душі Гері Мура» організували Світловодський відділ культури і туризму та Світловодський районний Будинок культури.

Щиро дякуємо весільному салону «Наречена» за вишукане оформлення залу та головному спонсору вечора, депутату Світловодської районної ради, засновнику ТМ «Світ-сир» Олегу Медянику.

Катерина Бутенко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"