Методичний десант для бібліотекарів району

Літо – пора відпусток і відпочинку, та бібліотекарі Світловодщини працюють у звичному режимі. 24 липня на базі Світловодської районної бібліотеки відбувся методичний десант бібліотечних працівників району та Великоандрусівської об’єднаної територіальної громади «Бібліотека для молоді: в пошуках нових ідей і рішень».
Для підвищення свого фахового рівня, отримання практичної допомоги від фахівців з обласної бібліотеки, на методичний десант завітали бібліотекарі з сіл Світловодського району: Павлівки, Захарівки, Федірок, Великої Скельової, Глинська, Золотарівки, Микільська та Миронівки. Крім них участь у методично-практичних заняттях взяли сільські колежанки з бібліотек Великоандрусівської ОГТ: Великої Андрусівки та Подорожнього і клубу-бібліотеки села Вільного.
Заступник директора з наукової роботи Валентина Зеленіна провела консультацію з нормування та планування праці за типовими нормами, по роботі зі звітністю. Про систему законодавчих та нормативно-правових аспектів роботи бібліотек та організацію діяльності публічних бібліотек в об’єднаних територіальних громадах розповіла завідувач науково-методичним відділом Олена Кісельова. Також вона навела приклади з досвіду бібліотек ОТГ нашої області. Завідувач відділу комплектування і зберігання фондів Тетяна Ясків провела консультацію по списанню документів з бібліотечних фондів в контексті нормативних документів. Вона також звернула увагу на правильність ведення облікових документів у книгозбірнях. Крім них, розширено й змістовно колеги з Кропивницького надали консультації у вигляді електронних презентацій з впровадження та методики систематизації за УДК в роботі бібліотек, методичні рекомендації з організації діяльності бібліотек, ведення облікових документів, організації роботи бібліотек у умовах децентралізації та інші фахові матеріали.
Світловодська районна бібліотека.

Поширити
"Вісті Світловодщини"