Міст на Ревівській дамбі відновлюють

Неодноразово у нашому виданні (газета “Вісті Світловодщини”), за зверненнями жителів району, ми писали про те, що огорожа на мосту Ревівської дамби має суттєві пошкодження. Це спричиняло серйозну небезпеку для учасників дорожньо-транспортного руху. Особливою проблемою могла стати слизька дорога взимку.
І ось нещодавно, за сприяння голови Світловодської районної державної адміністрації Віктора Селича, державне підприємство «Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області» розпочало ремонт ділянку дороги загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук (автомобільний міст Ревівської дамби).
Наразі ремонтні роботи ще не закінчені, але значна частина огорожі вже встановлена. Також відновлена пішохідна частина мосту, відремонтоване дорожнє покриття. Є сподівання, що до кінця цього року з іншої сторони мосту огорожа та пішохідний перехід також будуть відновлені.
Через міст Ревівської дамби здійснюється жвавий автомобільний рух, тому стан даної інженерної споруди має бути безпечним і для водіїв, і для пішоходів.
Світлана Калугіна.