Мітингувальники протестували проти дій «Світловодськпобуту»

Незважаючи на те, що палкий заклик громадської активістки Інни Московченко про проведення 12 листопада о 9.00 під стінами адміністративної будівлі організовану акцію протесту проти бездіяльності нинішньої влади, був жваво підтриманий, людей прийшло небагато.  Рішення провести у Світловодську «майдан» виникло після того, як громада не почула відповіді від міського голови на їхні численні запитання.
Як і було оголошено, активісти Світловодська о 9.00. підійшли до приміщення міськвиконкому, та провести організовану акцію не вдалося: в робочий час люди масово не змогли зібратися на акцію протесту. А ті, хто прийшли, поспілкувалися між собою, бо ж з міський голова не мав часу говорити із представниками громади, а поїхав у справах.
Люди вже обурювалися більше проблемами, які їм створює підприємство «Світловодськпобут», що є постачальником тепла, аніж можливим закриттям дошкільних навчальних закладів та шкіл.
До присутніх звернулася голова ГО «Гроза» Людмила Павловська, яка поділилася власним досвідом та порадами. Пізніше, зважаючи на холод, мітингувальники перемістилися до депутатської кімнати.
Нагадую: після звіту міського голови, який відбувся 11 листопада у міському Палаці культури, зі сцени до присутніх звернулася громадська активістка Інна Московченко із закликом до громадськості міста вийти «на майдан» 12 листопада.
Світлана Калугіна.