Мобільний оператор “Київстар” змінить тарифи

Київстар

Київстар

10 жовтня один з найбільших українських операторів мобільного зв’язку”Київстар” запускає нові тарифи для контрактних абонентів та абонентів передплаченого зв’язку.

Про це повідомляє прес-служба компанії. Як зазначив президент “Київстару” Петро Чернишов на підведенні підсумків Телеком-акселератора Radar Tech у Києві, 10 жовтня 2017 року буде презентована нова лінійка тарифних планів для абонентів передплаченого доступу, включивши в неї тариф з безлімітним 3G-інтернетом.

“Трохи більше, ніж через тиждень, ми запускаємо наші інноваційні тарифи, зокрема – безлімітний 3G-тариф”, – сказав Чернишов, передає “Інтерфакс-Україна”.

За його словами нові тарифи будуть “чесними, чесніше, ніж у “червоних”, натякаючи на ще одного великого оператора “Vodafone”.

З переваг нових тарифних планів, у безлімітному інтернеті від “Київстару” не буде заборони на використання торрентів, роздачу інтернету з телефону, і плата за нього буде стандартною – за повний місяць, а не за 28 днів. Але такий тарифний пакет буде дорожчим, адже не буде обмежень.

За словами Чернишова, приблизно через місяць після переходу на нові тарифи для абонентів передплаченого доступу буде представлена схожа нова лінійка тарифів для контрактних абонентів, а ще через місяць – для корпоративних клієнтів.

До слова, 15 вересня президент “Київстару” Петро Чернишов заявив, що якщо буде укладено договір про відмову від роумінгових платежів із країнами Євросоюзу, то це призведе до зростання тарифів всередині України.

Джерело

Поширити
"Вісті Світловодщини"