Молоді вчителі зі стажем до 10 років отримають виплату в 21 тис. грн.

Кабмін спрямував у регіони субвенцію в розмірі 1 млрд. 553 млн. грн. для виплати надбавок молодим вчителям – понад 73 тис. педагогів зі стажем до 10 років отримають виплату в розмірі 21020 грн., що еквівалентно десяти прожитковим мінімумам для працездатних осіб станом на 1 січня 2020 року. Відповідне рішення було прийнято 3 березня 2020 року.
Кошти виплачуватимуться вчителям за основним місцем роботи у закладі освіти. Виплата здійснюватиметься наприкінці року одноразово і в повному розмірі.
Виплату отримають педагоги, які станом на 1 січня 2020 року працювали вчителем та мали педагогічний стаж до 10 років включно, мають педагогічне навантаження у 2020 році та продовжують обіймати посаду вчителя.
29 лютого 2020-го року відбувся перший етап цьогорічної сертифікації вчителів – незалежне тестування. У ньому взяли участь 1552 педагоги початкових класів.
Педагоги, які успішно склали сертифікацію, отримуватимуть 20% надбавки до зарплати.
Результати тестування вже відомі, вони опубліковані в особистих кабінетах учасників сертифікації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Разом з результатами учасники отримають інформацію про допущення чи недопущення до наступного етапу сертифікації.
Успішне проходження сертифікації дозволяє отримувати надбавку в 20% до зарплатні протягом терміну дії сертифікату – трьох років. Також сертифікат може зараховуватись як проходження чергової (позачергової) атестації. Як відомо, педагоги Світловодщини в цьому році, як, до речі, і в минулому, не беруть участі у сертифікації вчителів.

Поширити
"Вісті Світловодщини"