Молитва за Україну і за єдину Помісну Українську Православну Церкву

28 липня у Києві відбулася хресна хода “Молитва за Україну і за єдину Помісну Українську Православну Церкву” за участю вірян та церковних ієрархів Української православної церкви Київського патріархату з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Руси-України.
У цьому загальнодержавному масштабному заході взяли участь жителі з усіх куточків України, у тому числі і зі Світловодщини.
Учасники ходи пройшли колоною від Володимирського собору через Софійську площу до Володимирської гірки.

За порядком в центрі Києва цього дня в посиленому режимі слідкували правоохоронці. Вони оглядали особисті речі, зокрема сумки.
Хода, очолювана патріархом УПЦ-КП Філаретом і митрополитом УАПЦ Макарієм, завершилася на Володимирській гірці, де біля пам’ятника князю Володимиру відбувся святковий молебень. Після того, як хода підійшла до Михайлівського Золотоверхого собору, все духовенство та представники державної влади поклади квіти до пам’ятника князю Володимиру.
У молебні взяли участь президент України Петро Порошенко, члени уряду, члени Всеукраїнської ради церков, громадські діячі, волонтери, представники культури, науки і освіти.
На Михайлівській площі біля монастиря було встановлено великий екран, на якому транслювалися заходи біля пам’ятника князю Володимиру у парку на Володимирській гірці.
Після урочистих заходів співробітники УДО прибрали загородження і на Володимирську гірку змогли пройти усі бажаючі.
Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.