Москаленко йде на вибори технічним кандидатом Довгого – Молодченко

Кирило Москаленко візьме участь у позачергових виборах Верховної Ради в одномандатному виборчому округу №102 в Кіровоградській області як технічний кандидат народного депутата Олеся Довгого. Про це заявив заступник голови Знам’янської районної ради Дмитро Молодченко, кандидат у народні депутати від політичної партії «Опозиційний блок».
«Достеменно відомий факт, що Олесь Довгий часто буває у маєтку кіровоградського екс-мера Миколи Москаленка у Знам’янці. Саме там він проводить зустрічі з керівниками різних відомств і бюджетних установ стосовно підтримки його кандидатури на виборах. І вже домовлено про висування сина Москаленка Кирила, якому на цих виборах відведена роль технічного кандидата. Я закликаю усіх кандидатів дотримуватися принципів чесної конкуренції», – заявив Молодченко.
Він зазначив, що Олесь Довгий та Микола Москаленко підтримують тісні приватні та ділові стосунки.
«Довгий фактично проживає у будинку Москаленка, коли приїжджає у Знам’янку, а міський готель перетворив на свою штаб-квартиру. Про це свідчать численні їхні спільні фотографії, які я обов’язково оприлюдню найближчим часом. Відомо також, що саме протекція Довгого дозволила Москаленкові отримати державні підряди на будівництво різних об’єктів на території Кіровоградської області», – додав Молодченко.
Микола Москаленко був міським головою Кіровограда у 1986-1989 роках. Разом із сином Кирилом є засновником і власником десятків компаній, які провадять діяльність у Кіровоградській, Київській, Чернігівській та Одеській областях. Це ТОВ «Торговий дім Інтерресурси», ТОВ «Байя сервіс», ТОВ «Керуюча компанія Інтерресурси», ТОВ «Щорсагроімпульс», ТОВ «Інтерресурси яхтінг», ТОВ «Максим М», ТОВ «Інтертепло», ТОВ «АДК Боско дизайн», ПСП «Сновський», ПВКП «Імпульс», «КВК» та інші. За словами громадських активістів, які відстежуть використання публічних коштів, компанії Москаленка часто перемагають у тендерах із пропозиціями, які значно перевищують ринкову вартість робіт та послуг.
Як повідомлялося, Кирило Москаленко готується подати документи для реєстрації кандидатом у народні депутати України на позачергових виборах Верховної Ради в одномандатному окрузі №102 у Кіровоградській області.