Моє село і люди славні в ньому

  798
  День Села В.Скельова

  24 серпня жителі села Велика Скельова дружньою громадою зібралися на святкування Дня незалежності України та Дня села.

  День Села В.Скельова

  День Села В.Скельова

  День Села В.Скельова

  Сільський Будинок культури радо зустрічав усіх гостей та запрошував долучитися до святкування. Зала Будинку культури ледь уміщала усіх бажаючих. За давньою українською традицією гостей зустрічали короваєм, який увібрав у себе все тепло української землі. Керівництво управління каналу Дніпр-Інгулець подарувало сільській громаді коровай – його скуштували всі присутні на святі.

  В урочистій частині свята взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Орленко. Він висловив щирі привітання і побажання жителям села.

  З теплими словами вітань до великоскельовчан звернувся і голова районної ради Роман Домбровський. Він сердечно побажав усім наснаги та розвитку, благополуччя та щастя, а також відмітив, що йому завжди приємно зустрічатися з такими привітними людьми.

  Теплими словами привітали громаду і депутати районної ради Володимир Кириченко та Олег Медяник. Вони запевнили жителів Великої Скельової, що завжди допомагали і будуть допомагати громаді у вирішенні нагальних проблем.
  Побувала на святі і почесний гість, помічник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко. Вона також поздоровила жителів села зі святами та наголосила, що незабаром на базі місцевої школи відкриє свої двері дитячий садочок, будівництвом якого опікується народний депутат України Олесь Станіславович Довгий.

  Вітаючи односельців, сільський голова Сергій Могильний підкреслив, що хоч рік і видався нелегким, напруженим, але громада сумлінно працювала. Сергій Оникійович побажав усім здоров’я, благополуччя та мирного неба над головою.
  А з нагоди свята та за допомогу у соціально-економічному і культурному розвитку села, активну громадську участь та громадську позицію почесними грамотами і квітами були нагороджені голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, голова районної ради Роман Домбровський, народний депутат України Олесь Довгий, начальник управління каналу Дніпро Інгулець Олександр Панченко, заступник начальника управління каналу Дніпро Інгулець Віктор Бурлака, районні депутати Володимир Кириченко, Олег Медяник, Тетяна Адактуєва, Яна Швець, Олександр Бобик, Володимир Коршенко, Світлана Швець, Вікторія Марченко, Валерій Шевченко, Володимир Гонець, Сергій Крайник, Ігор Донченко, Василь Горобець, Олександр Осадчий.

  Відзначили подарунками та привітали зі святами найменших жителів села Володимира Попругу, Валерію Кінічук, Федора Петрушина та їхніх батьків і всіх рідних.

  Родину Богошурів Анатолія Савелійовича та Марію Василівну привітали із 50-тиріччям подружнього життя.
  У Великоскельовську родин цього року додалося чотири молоді подружні пари. Це Владислав та Ольга Малик, Богдан та Галина Мусієнки, Віталій та Анастасія Нікушкіни, Сергій та Марина Осіпови, яким теж вручили подарунки та побажали довгого і щасливого сімейного життя.

  В цей день своє день народження від­значила Тетяна Коряченко та її син Вадим. Вони, як і всі, отримали подарунки від сільського голови та вітання від громади.

  Привітали і найстаршу жительку села Коваленко Єфросинію Маркіянівну, якій уже виповнилося 102 роки. Довгожительці побажали міцного здоров’я, мирного неба та ще довгих років життя.

  Є в селі родина, яка має шестеро діток. Це Микола Іванович та Роза Фарипівна Сиченки. Вони теж отримали подарунок та привітання.

  Щире захоплення та справжню бурю оплесків викликали виступи юних і дорослих аматорів сцени. Концертну програму вели ведучі Ігор та Альбіна Окунєві, Данило Синєпостов та Алла Бугайченко. В цей день свою творчість скельовчанам дарували вокальний колектив «Сузіря», керівник Надія Пащенко.

  Слід зазначити, що артисти виступали у нових костюмах, на пошиття яких частину коштів надав депутат районної ради Олег Медяник. Члени колективу щиро вдячні Олегу Григоровичу за допомогу. Радо зустрічали глядачі сольні танцювальні номери Богдана Коваля та Анастасії Ханової. Як і завжди, приємно вразили своїми виступами танцювальний дитячий колектив «Антарес», керівник Зоя Карпенко. Гарний настрій дарували присутнім солісти Софія Тягній, Леоніла Богошура, Єгор Юрін, Зоя Карпенко, Вікторія Богошура.

  Свято та концертну програму підготували працівники сільського Будинку культури та бібліотеки.

  Після закінчення концертної програми жителів та гостей свята частували смачними стравами: кашею, юшкою, картоплею, які були приготовлені вмілими господинями Наталією Донченко, Надією Гливою, Світланою Гонець, Валентиною Кириченко, Іриною Коваль, Світланою Буйлук, а також сирами від Олега Медяника та солодощами. Це чудове свято подарувало усім присутнім гарний настрій та радість.

  Надія Скринько,
  завідуюча сільською бібліотекою.