Музика рідного дому

22 квітня Світловодський районний Будинок культури зустрічав шанувальників пісні, які завітали на звітний концерт знаного колективу не тільки на Світловодщині, а й далеко за його межами, народного аматорського вокального ансамблю «Дніпряночка», керівник – заслужений працівник культури України Надія Татарнікова. У фойє розмістилась фотовиставка, де глядачі ознайомилися з багаторічною творчою діяльністю колективу «Сударушка», який сьогодні має назву «Дніпряночка».

Виступ колективу, який тривав майже дві години, пройшов на високому професійному рівні, вкотре зачарував, здивував, полонив неповторністю, вишуканістю та артистизмом.

Учасників народного аматорського вокального ансамблю «Дніпряночка» привітала директор Світловодського районного Будинку культури Надія Грижунова, вручивши їм запашний коровай.

Пісня «Музика рідного дому», яку виконали учасники колективу «Дніпряночка» разом з ансамблем бального танцю « Ритм» ЦДТЮТ, керівник Ярослав Мусієнко. і стала лейтмотивом концертної програми.

Зворушливими були виконання пісень «Моя сорочка вишивана» та «Мати журавлика жде», сльози котилися по обличчю як у глядачів, так і в артистів. Здивували своїх шанувальників і оригінальним виконанням білоруської народної плясової «Лявоніха».

Щирими оплесками зустрічали глядачі наймолодшу учасницю концерту Анастасію Татарнікову, яка виконала пісню «Діти України», хореографічний колектив «Барвінок» районного Будинку культури, керівник Ніна Коломієць, чоловіче вокальне тріо у складі Юрія Ревенка, Євгенія Татарнікова та Володимира Котляра.

Яскравим та зворушливим було виконання фінальної пісні «Я родом з України» під час якої глядацька зала наповнилася дітьми з різнокольоровими кульками.

Надія Татарнікова та учасники народного аматорського вокального ансамблю «Дніпряночка» висловлюють щиру вдячність директору ТРК «Веселка» Альоні Гуртовій за інформаційну підтримку, директору ЦДТЮТ Володимиру  Шабаліну, ансамблю бального танцю «Ритм» і його керівнику Ярославу Мусієнку, учасникам хореографічного колективу «Барвінок» і керівнику Ніні Коломієць та всім глядачам за любов і шану до народного мистецтва, квіти та щирі оплески.

Любов Воловик, методист з вокально-хорового жанру РБК.

Поширити
"Вісті Світловодщини"