Ми вдячні вам, ветерани

384

Напередодні Дня Перемоги у Другій світовій війні, 8 травня, керівники району Сергій Твердовський і Роман Домбровський відвідали вдома учасників бойових дій, яких у нашому районі залишилося всього шість. Вони вручили ветеранам ювілейні медалі Президента України, а також грошові винагороди, щиро привітали словами та квітами.

9 травня керівництво району, начальники відділів та управлінь РДА побували на урочистих мітингах, приурочених Дню перемоги у Другій світовій війні, які відбулися у кожній сільській раді. Голова райдерж­адміністрації взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні у с. Павлівка.

Павлівчани прийшли на урочистості, аби згадати своїх батьків, дідів, прадідів,визволителів с. Павлівки від фашистської навали. Певно, у кожного з присутніх защеміло серце, коли звучали слова про ті страшні часи кривавої війни.

Цього дня звучали вітальні слова, адресовані і учасникам АТО, що перейняли естафету своїх дідів і, не шкодуючи свого життя боронять територіальну цілісність нашої держави.

Під час покладання квітів до пам’ятника у небесній блакиті лунало курликання журавлів….

Після урочистостей учасники художньої самодіяльності павлівського Будинку культури запропонували односельчанам переглянути тематичну концертну програму.

На завершення святкової програми сільський голова Микола Панасенко запросив усіх присутніх до польової каші.

Цього ж дня біля пам’ятника загиблим воїнам зібралася і громада Великої Скельової. На урочистостях були присутні голова районної ради Роман Домбровський, депутати районної ради Олег Медяник, Володимир Кириченко та інші. Гості та сільський голова Сергій Могильний звернулися до великоскельовчан. Від ветеранської організації виступила Варвара Олексіївна Нікушкіна.

Після урочистого мітингу жителі Великої Скельової переглянули тематичний концерт та скуштували польову кашу та юшку.

72-гу річницю Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні відзначила громада села Григорівки. Разом з ними в урочистому мітингу взяли участь заступник голови районної ради Олексій Шаповал та депутат районної ради Сергій Скопич. Ціна Великої Перемоги – мільйони загиблих, зламані людські долі, біль та горе учасників воєнних подій. У День перемоги над нацизмом до підніжжя пам’ятника і братської могили люди поклали багато квітів, бо кожна родина зазнала біль війни.

Урочистий мітинг розпочала сільський голова Надія Невкрита, яка побажала своїм односельчанам миру в Україні, злагоди та достатку в сім’ях. Привітали жителів Григорівки і Олексій Шаповал та Сергій Скопич. Слова глибокої вдячності нашим визволителям висловила голова Григорівської ветеранської організації Галина Володимирівна Мельник. Пам’ять загиблих у Другій світовій війні вшанували хвилиною мочання.

У заході взяли участь і вихованці дошкільного навчального закладу «Ромашка», які активно беруть участь у житті села.

На території Григорівської сільської ради на сьогодні залишився лише один ветеран – Андрій Данилович Бур’янський, якого щиро вітали зі святом і односельці, і влада села та району.

Після мітингу сільгоспвиробники Айкарам Тартикян та Вадим Дмитрієв запросили григорівчан до щедрого святкового столу з традиційною польовою кашею.

Пам’ять про загиблих героїв непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Пишаємося подвигом нашого народу і передаємо пам’ять про нього своїм дітям та онукам. Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!