На «Богатирських іграх» у Світловодську

6 червня Світловодськ зустрічав представників найсильніших людей України – на міському стадіоні, за підтримки народного депутата України Олеся Довгого та депутата районної ради Олега Медяника, відбувся відкритий турнір України «Богатирські ігри» на кубок Світловодщини.

У змаганнях взяли участь спортсмени Олег Бондаренко (Світловодськ), Андрій Драгін (Градизьк), Артем Кашуба (Кременчук), Станіслав Будаєв (Полтава) та чемпіон і рекордсмен Світу, людина, занесена до Книги Рекордів Гіннеса, Олег Силка (Київ).
Враженнями про організацію та проведення цього спортивного заходу ділиться президент федерації бодибілдингу Полтавської області, директор спортивного комплексу ПАО «Укртатнафта» (Спорткомплекс «Нафтохімік»), м. Кременчук, головний суддя змагань Олександр Гордієнко.
– Світловодськ – це місто, де активно підтримують спорт, пропагують здоровий спосіб життя. Сьогоднішній турнір довів, що тут є активні люди, які розвиваються самі, займаються вихованням молоді. Місто живе, і це приємно відзначати. Я у Світловодську не вперше, вже організовував тут змагання, у тому числі і по жиму лежачи. Особисто мені подобається це місто, і я вірю, що змагання стронгменів*, які нині відбуваються, – не останні, ми сюди обов’язково ще привеземо найсильніших людей України; я сподіваюся, що найближчим часом тут відбудуться змагання бодібілдерів,** – нині з цього приводу ведуться перемовини з президентом федерації бодибілдингу Кіровоградської області Василем Яременком.
Також у планах – проведення у Світловодську спортивного фестивалю, адже спорт – це, перш за все, наполегливість у досягненні поставленої мети. Якщо людина вміє ставити цілі, мотивувати себе, не зупинятися через труднощі, то вона обов’язково досягне успіху і в спорті, і в житті.
Я вітаю Світловодськ, всіх його мешканців з гарним початком. Сьогоднішні змагання досить дороговартісні, але Світловодськ у цьому плані обійшов усю Полтавську область, створивши непоганий призовий фонд, підготувавши гарні призи усім спортсменам. Радують і глядачі, яких сьогодні багато, і вони активно підтримують учасників змагань.
Я переконаний – Світловодськ обов’язково стане улюбленим містом для проведення ось таких видовищних спортивних змагань, для цього є всі умови і можливості. Звичайно, багато що залежить від керівництва території, та сподіваюся, що ми будемо тісно співпрацювати у цьому напрямку. Сьогодні я обіцяю, що у Світловодську пройдуть змагання з бодібілдингу та фітнес-бікіні.
Після завершення програми змагань відбулося нагородження спортсменів. Так, п’ятим у змаганнях став Олег Бондаренко, четвертим – Станіслав Будаєв.
До трійки призерів ввійшли Артем Кашуба – бронзова медаль, грошова винагорода 3 тис. грн. та призи від торгової марки «СвітСир»; срібну медаль, грошову винагороду 5 тис. грн., а також продукцію ТМ «СвітСир» отримав Андрій Драгін. Золотим призером турніру став Олег Силка – окрім продукції ТМ «СвітСир» він отримав грошову винагороду – 10 тис. грн.
Між виступами спортсменів настрій глядачам підіймали вихованці Максима Підгірного – танцювальний колектив «аDvАNCE».
Світлана Калугіна.