На двадцять другій сесії районної ради

21 липня 2017 року відбулася двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання.

559
Роман Домбровський та Сергій Твердовський вручають нагороду Володимиру Нікурічу
Роман Домбровський та Сергій Твердовський вручають нагороду Володимиру Нікурічу

 

Роман Домбровський та Сергій Твердовський вручають нагороду Володимиру Нікурічу
Роман Домбровський та Сергій Твердовський вручають нагороду Володимиру Нікурічу
Дарія Ільїна вручає бойову подяку Івану Середі
Дарія Ільїна вручає бойову подяку Івану Середі

Окрім депутатів районної ради в роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Твердовський, його заступники Сергій Орленко та Володимир Похілов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські голови, представники ЗМІ та інші.

Перед початком роботи голова районної ради Роман Домбровський та голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський вручили нагрудні знаки «Учасник АТО» тим жителям району, хто брав участь в антитерористичній операції.

Так, за проявлену особисту мужність та патріотизм, виявлені в ході бойових дій при проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, нагороджені учасники бойових дій: Юрій Барко (с. Павлівка), Іван Заболотній (с. Павлівка), Володимир Нікуріч (с. Миронівка), Богдан Пилипчук (с. Велика Андрусівка), Сергій Секундяк (с. Озера).

Окрім того, радник голови районної державної адміністрації з питань АТО Дарія Ільїна вручила бойові подяки 17 окремого мотопіхотного батальйону 57 ОМПБ за постійну підтримку та надання благодійної допомоги, зміцнення обороноздатності під­розділів Збройних Сил України директору ТОВ «Мас-Агро» (с. Іванівка), депутату районної ради Івану Середі, керівнику ФГ «Колос» (с. Миронівка), депутату районної ради Тетяні Адактуєвій, керівнику ТОВ «Сідвелс» Григорію Кодаченку.

Грамотами командування 57 окремої мотопіхотної бригади нагороджені керівник ТОВ «Корида» (с. Подорожнє), депутат районної ради Олег Медяник, керівник ТОВ «Земля і люди» (с. Григорівка) Айкарам Тартикян та трудовий колектив управління каналу Дніпро-Інгулець (с. Велика Скельова).

Першим питанням, яке розглянули депутати, було «Про висунення кандидатури Дикого І.Ф. на відзначення Премією Верховної Ради України». Добре знаючи Івана Федоровича Дикого, за це питання депутати проголосували одноголосно.
Уважно слухали присутні у сесійній залі і виступ першого заступника начальника Знам’янської місцевої прокуратури Володимира Рубана, який проінформував депутатів про стан протидії злочинності, корупції, профілактики правопорушень та результати діяльності на території Світловодського району та міста Світловодськ за І півріччя 2017 року. Питань до Володимира Рубана не було, а інформацію депутати взяли до відома.

Так само, без запитань і пропозицій, депутати прийняли позитивні рішення і по інших питаннях порядку денного сесії, окрім питання «Про затверд­ження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду гр. Глущенку Р.М.» Категорично проти цього виступили депутати Іван Середа та Микола Хоменко. Більшість присутніх депутатів утрималися, тож технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки вищезгаданому громадянину не затвердили.

Відповідно до чинного законодавства України, результати поіменного голосування депутатів на двадцять другій сесії районної ради сьомого скликання розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

Світлана Калугіна.