На громадських слуханнях у Великій Скельовій

645

5 травня у с. Велика Скельова відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації «Про розроблення детального плану території під будівництво сільської лікарської амбулаторії за адресою: с. Велика Скельова Світловодського району Кіровоградської області в межах населеного пункту».
У громадських слуханнях взяли участь перший заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк та Микола Баканов, розробник детального плану планування території.
Присутні на заході задали ряд питань, серед яких були: як опалюватиметься приміщення, як забезпечуватиметься вказаний медичний заклад питною водою тощо. Зокрема, представники громади запропонували для опалювання приміщення встановити комбінований котел, який може працювати як на електриці, так і на твердому паливі.
По завершенню обговорення усі одноголосно підтримали даний проект і дали згоду на будівництво медамбулаторії, що буде відбуватися за ініціативи Президента України у 2018 році за рахунок державного бюджету України на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.
Світлана Калугіна.

 

Поширити
"Вісті Світловодщини"