На Кіровоградщині планують побудувати ще чотири майданчики для вагового контролю авто

336

Про це повідомив нвчальник Служби Автомобільних Доріг в Кіровоградській області Вадим Коюденко сьогодні, 5 жовтня, під час перевірки роботи контрольно-вагового комплексу біля селища Олександрівка на трасі “Київ – Знам’янка”.

За словами посадовця, вже три такі майданчики побудували по області, а ще чотири планують облаштувати наступного року. Загалом же для повноцінного та якісного контролю на території Кіровоградської області потрібно 15 таких майданчиків.

– Цього року було побудовано 3 майданчики на дорогах державного значення у Світловодську, на трасі Київ – Знам’янка, і на трасі Знам’янка – Луганськ – Ізварино. Таких майданчиків треба побудувати, як мінімум, 15 в області. На дані поточні середні ремонти ми включаємо ці майданчики, і у поточному році плануємо створити на підході до Знам’янки.

Цей майданчик працює вже третій день, до цього він працював на дорозі М4 Знам’янка – Луганськ – Ізварино, на 18 км. Там було зафіксовано за тиждень 35 порушень, – заявив посадовець.

Відтак, на сьогодні в області діє один пересувний контрольно-ваговий комплекс, для якого вже облаштовано три майданчики.

Джерело