На Кіровоградщині відбулася виставка «AGROEXPO-2018» та «Покровський ярмарок»

У Кропивницькому завершила свою роботу VІ Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «AGROEXPO-2018». Експозиції виставки були розміщені на рекордній для України площі – понад 125 тисяч квадратних метрів.

Шостий рік поспіль виставкові площі розширюються і кількість учасників збільшується. Цьогоріч на виставці були представлені кращі зразки товарів і продукції різноманітних галузей – техніка і технології, рослинництво, тваринництво і птахівництво, транспорт та спецтехніка, будівництво та енергозабезпечення, екологія, лісове та присадибне господарство.

В урочистому відкритті виставки взяли участь голова обл­держадміністрації Сергій Кузьменко, заступник Міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева, представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександр Задорожний, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг Гу, голова Ради Асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш» Павло Штутман та інші високоповажні гості.

З 26 по 29 вересня виставка супроводжувалася широкою діловою програмою – форумами, панельними дискусіями тощо.

Працював на «AGROEXPO-2018» і Всеукраїнський освітній ярмарок, де свої наукові потужності демонстрували навчальні заклади з різних куточків України. Окремим блоком проводилися різноманітні культурно-розважальні заходи традиційного «Покровського ярмарку».

У VІ Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO-2018» взяло участь понад 600 профільних компаній.

Щодо «Покровського ярмарку», то ярмаркове містечко також працюватиме всі чотири дні виставки. Окрім економічного, культурного і туристичного потенціалу районів Кіровоградщини на ярмарку було представлено широкий асортимент продукції фермерських господарств за ціною виробника, сувеніри та вироби мистецтва з усіх куточків України.

Відвідувачі «Покровського ярмарку» охоче брали участь у майстер-класах та розвагах, а також фотографувалися біля різноманітних арт-інсталяцій та селфі-зон.

Святкового настрою відвідувачам ярмарку додали виступи народних аматорських колективів. Як завжди родзинкою ярмарку стали конкурси «Гарбуз-велетень» та «Найкращий коровай».

У цьому році Світловодщина постала перед журі як край, якому 402 роки тому королем польським Сигізмундом ІІІ Вазою було надано Магдебурзьке право. Відеоряд про туристичні принади Світловодщини доповнив театралізований виступ артистів-аматорів районного Будинку культури. За участь у концертній програмі агропромислової виставки «AGROEXPO-2018» Світловодський район отримав Грамоту обласної державної адміністрації.

Світловодщину на «Покровському ярмарку» представляли ФОП «Степаненко», ФОП «Гречаний», СУББ ТОВ «НАК» (ТМ «Світ Сир»), ПП «Король і К» (ТМ «Королівсь­кий смак»), ТМ «Командор» (підприємець Микола Олійник), ДП «Світловодський лісгосп».

Випічку та приготування смачної юшки забезпечила Григорівська сільська рада, а торт у вигляді греблі та будівлі Кременчуцької ГЕС виготовили майстрині Тетяна Нудьга та Тетяна Білявська.

Світловодська районна державна адміністрація дякує за участь у VІ Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO-2018» та у «Покровському ярмарку» усім, хто представляв Світловодський район.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"