НА КІРОВОГРАДЩИНІ ЗМІНИВСЯ ПОСТАЧАЛЬНИК ГАЗУ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

З 1 листопада постачання природного газу для потреб населення на території Кіровоградської області здійснює ТОВ “Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»”, а не ДП «Центргаз», як це було раніше.
На  питання, пов’язані зі зміною постачальника газу, відповів заступник директора філії  ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»» у м. Кропивницькому Сергій  Дробко.
– Відколи  та чому обов’язки з постачання природного газу побутовим споживачам  по Кіровоградській області  покладено на  ТОВ “Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»”?
– Зміна постачальника відбулася відповідно до  Постанови Кабміну №867 від 19 жовтня 2018 року «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу». Колишній постачальник ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз» втратив право придбання природного газу у НАК «Нафтогаз України» для подальшої реалізації природного газу для потреб побутових споживачів (населення)  за регульованою ціною. З 1 листопада 2018 року спеціальні обов’язки з постачання природного газу покладено на нового постачальника – ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», яке і здійснює постачання природного газу для потреб населення на території  області.
– Кожен абонент отримує додому бланк заяви-приєднання. Де можна ознайомитися з Типовим договором?
–Постачальник пропонує всім абонентам укласти з ним договір постачання природного газу на умовах Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року №2500 (далі – Договір), які є однаковими для всіх споживачів України, шляхом підписання заяви-приєднання до умов Договору.
Ознайомитись з умовами Догово­ру можливо на офіційному сайті НКРЕКП, сайті Постачальника за адресою: http:www.naftogazpostach.com та в офіційному друкованому виданні «Офіційний вісник України» №93 від 01.12.2015, газета «Діалог» №38 (1449) від 20.09.2018.
– В які терміни абонент має передати в газопостачальну компанію підписаний бланк анкети-заяви приєднання?
– Чітко визначеного терміну передачі немає. Тому, зважаючи на масове звернення споживачів  та виникнення черг у центрах обслуговування абонентів, рекомендую дочекатися спаду масового звернення відвідувачів (як правило, в період з 15 до 25 числа кожного місяця кількість відвідувачів у абонвідділах мінімальна), і тоді передати підписану заяву-анкету приєднання. Також необов’язково це робити самостійно, можна передати через когось: особиста присутність не є обов’язковою. Ми очікуємо, що орієнтовно протягом 2-3 місяців абонентами будуть передані підписані заяви-приєднання.
– Якщо абонент має заборгованість по власному рахунку або не закриті за останні місяці платежі, як йому надалі здійснювати оплату спожитого газу з «Газопостачальною компанією «Нафтогаз України»?
–ДП «Центргаз» не закривається і продовжує працювати. Буде здійснюватись цілеспрямована робота з боржниками. Тому в будь-який час можна звернутися в ДП «Центргаз» для проведення звірок і розрахунків по завершенню співпраці з цією організацією.
– Як відбувається наразі оплата за спожитий газ?
– За газ, спожитий з 1 листопада, населення Кіровоградщини має сплачувати до нового постачальника газу ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Україна», за реквізитами: МФО 323475; Філія КОУ АТ «Ощадбанк» ; р/р 26035300710309; Філія ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Україна» у м. Кропивницькому; ЄДРПОУ 42472294; призначення платежу: Оплата за газ; особовий рахунок (9 символів); ПІБ;  адреса; попередні показники лічильника; поточні показники лічильника; період оплати.
За газ, спожитий до 31 жовтня, необхідно сплачувати на користь колишнього постачальника за реквізитами: МФО 323475; Філія КОУ АТ «Ощадбанк»;  р/р 26038603656178;  ДП «Центргаз» ЄДРПОУ 31146068.
– Чи вплине зміна постачальника газу на отримання та облік субсидій абонента-споживача?
– Ні. Нарахування субсидій здійснюється між газопостачальною компанією та органом нарахування субсидій без участі абонента.
– Чи буде змінено сферу обслуговування абонентів?
– Сфера обслуговування абонентів не змінюється. Абоненти продовжують обслуговуватися у тих же абонвідділах управлінь газового господарства у районах Кіровоградської області, де обслуговувалися і раніше. У  Кропивницькому центр обслуговування споживачів знаходиться в бізнес-центрі «ELISAVETGRAD» по вул. Євгена Чикаленка, 1А.
ДОВІДКОВО: телефон Постачальника для консультацій:
0800-215-515, 044-537-05-54.
Графік роботи інформаційної лінії:  понеділок-п’ятниця з  9.00 до 18.00.
Реквізити Постачальника: ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».
Адреса: 04116, м.Київ, вул. Шолуденка, 1 Код ЄДРПОУ: 40121452.
Електронна адреса: customer@naftogazpostach.com
Для забезпечення комфортного обслуговування споживачів Кіровоградської області ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» створено відокремлений підрозділ – Філію у м.Кропивницькому.
Офіційна назва Філії: Філія ТОВ «ГК «Нафтогаз України» у м. Кропивницькому; код ЄДРПОУ 42472294.
Місцезнаходження Філії: вул. Арсенія Тарковського, буд. 67, м. Кропивницький, Кіровоградська область, 25006.
За матеріалами gre4ka.info.

Поширити
"Вісті Світловодщини"