На колегії звітували про роботу району за 9 місяців


На минулому тижні відбулося засідання колегії Світловодської районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Гаврилюк. Члени колегії розглянули такі питання:
1. Про стан виконання програми розвитку туризму у Світловодському районі 2017-2022 роки;
2. Про роботу центру надання адміністративних послуг у Світловодському районі;
3. Про підсумки виконання бюджету Світловодського району за 9 місяців 2018 року.
По першому питанню слухали начальника відділу культури та туризму РДА Маріанну Сталенко, яка коротко охарактеризувала стан розвитку туристичної галузі на Світловодщині. Вона, зокрема, наголосила, що останнім часом до Світловодщини значно зріс потік туристів. Це пов’язано з проведенням ряду організаційних та рекламних кампаній з метою презентації Світловодська та Світловодського району як території, сприятливої для пасивного та активного відпочинку. З цією метою майже рік тому створено тематичний сайт «Світловодщина – край нашої мрії» (http://svittourism.com.ua/index.php), де розміщена вся інформація про туристичні можливості нашого краю.
Під час обговорення доповіді член колегії, директор Павлівського НВО Микола Середенко зазначив, що ситуація може суттєво змінитися на краще, коли будуть відремонтовані автошляхи: і ті, що ведуть до Світловодська та Світловодського району, і дороги місцевого значення.
Наталія Гаврилюк додала, що цього року по Світловодському району буде відремонтовано частину доріг за кошти обласного Дорожнього фонду у чотирьох напрямках: Микільське-Велика Скельова, Вільне – (Світловодськ-Павлівка), Миронівка-Озера і Заломи-Іванківці-Глинськ (межа Світловодського і Знам’янського районів) на загальну суму понад 6,5 млн. грн.
Голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський щодня інспектує стан виконання цих робіт. Більшість ремонтних робіт уже виконано, а в цьому місяці планується їх завершення.
– Районна державна адміністрація буде робити все можливе для розвитку території, у тому числі і туристичної галузі. Це наші пріоритети, тому всі ми працюватимемо над нарощуванням потенціалу в цьому напрямку. Іншого шляху у нас немає, якщо ми хочемо підвищувати якість послуг для покращення добробуту наших людей, – сказала Наталія Іванівна.
Про роботу Центру надання адміністративних послуг у Світловодському районі доповіла начальник відділу державної реєстрації та надання адміністративних послуг управління економічного розвитку і торгівлі Тетяна Устьянцева. Вона зазначила, що Центр постійно розширює спектр своїх послуг. Так, наразі працівники вивчають питання щодо проведення ліцензування освітніх закладів.
– Питання ліцензування освітніх закладів завжди було непростим через те, що ліцензійний відділ знаходиться при обласному департаменті освіти, до того ж, він один на всю область. Якщо Центр надання адміністративних послуг у Світловодському районі буде надавати такі послуги, це значно полегшить роботу освітнім установам, – зазначив начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА, член колегії РДА Сергій Скопич.
Останнім питанням було розглянуто звіт про виконання бюджету Світловодського району за 9 місяців 2018 року. За словами доповідачки, начальника фінансового управління РДА Юлії Артеменко, загальна сума доходів за звітний період складає 110539,0 тис. грн., що становить 99,2% до плану на 9 місяців, 72,9% до уточненого плану року та 102,5% до надходжень минулого року.
Щодо надходження податків, то всього їх надійшло на суму 32566,1 тис.грн., що становить 111,3% до плану на 9 місяців та 72,3% до уточненого плану року.
Неподаткових надходжень надійшло 245,8 тис.грн., що становить 151,2% до відповідного плану.
Стан виконання дохідної частини сільських бюджетів за 9 місяців 2018 року такий: виконання власних надходжень сільськими радами становить 111,7% – 13372,8 тис. грн. доходів; податку на майно – 9108,4 тис.грн. (112,6% до плану); єдиний податок з підприємницької діяльності виконано на 108,7%, – надійшло 3264,0 тис. грн.
Власні надходження бюджетних установ виконано на 106,6% до плану, екологічного податку – 92,1%. Видаткова частина бюджету Світловодського району за 9 місяців 2018 року виконана в сумі 113501,474 тис. грн., – 71,01% від уточнених річних призначень.
Заборгованість по виплатах заробітної плати працівникам районних бюджетних установ та державної допомоги сім’ям з дітьми за звітний період відсутні.
За рахунок залишку субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально економічного розвитку окремих територій за 9 місяців 2018 року використано 175,8 тис.грн., (співфінансування з місцевих бюджетів – 9,0 тис.грн., всього – 184,8 тис. грн.), залишок неосвоєних коштів становить – 154,4 тис.грн.
Із спеціального фонду бюджету району капітальні видатки проведені в сумі 1923,7 тис.грн.
По всіх питаннях члени колегії прийняли відповідні рішення.
Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.