На одній сцені із зірками

У березні аматори Глинського Будинку культури – учні Глинської ЗШ І-ІІІ ст. – взяли участь у мистецькому проекті «Відкриваємо нові таланти» в рамках акції «Майст­ри мистецтв – дітям» від колективу Кіровоградської обласної філармонії, що відбувся у приміщенні Микільського Будинку культури.
Районний Центр дитячої та юнацької творчості запросив взяти участь у заході учасниць вокального колективу, солісток Яну та Катерину Шанко, які виконали пісню М. Шпак «Журавлина доля»; дитячий хореографічний колектив «Ко­нвалія» з ліричною композицією «Подарунок мамі» – керівник Анна Білоусова; Дарину Білошапку, яка зачарувала присутніх майстерною грою на бандурі і мелодійною українською піснею «Грай, грай, дзвінко, пісенько, лунай!». Вдячні глядачі, учні шкіл Світловодського району дякували виступаючим бурхливими оплесками.


Працівники Глинського Будинку культури, адміністрація Глинської школи та керівники дитячих колективів щиро вдячні дітям, які беруть участь у культурному житті району та їхнім батькам, які докладають зусилля для того, щоб їхні діти долучалися до світу музики, пісні та запального танцю.

Наталія Водяна, директор Глинського Будинку культури.