НА ПІДТРИМКУ АПК В ОБЛАСНОМУ БЮДЖЕТІ НА 2019 РІК ПЕРЕДБАЧЕНО БІЛЬШЕ 700 ТИСЯЧ ГРН

На цьому наголосила заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Світлана Соломаха на засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради.

Вона повідомила, що у 2019 році буде продовжено реалізацію заходів обласної програми розвитку агропромислового комплексу Кіровоградської області на 2018-2023 роки, на що в обласному бюджеті передбачені видатки у сумі 710 тис.грн. (у 2018 році – 600 тис.грн.).

Крім цього, сільгоспвиробники області як торік можуть розраховувати на фінансову підтримку від держави. Загалом на цю галузь в Державному бюджеті України на 2019 рік передбачено видатки у сумі 6,2 млрд. грн.

За словами Світлани Соломахи, наступного року очікується реалізація низки проектів у сфері АПК. Серед них декілька проектів із розвитку молочної галузі та тваринництва. Зокрема, буде здійснено реконструкцію приміщення ТОВ «Молочна майстерня» у Благовіщенському районі та будівництво цеху із зберігання молочної продукції на Світловодському маслосирзаводі. Також передбачається реконструкція молочно-товарного комплексу у Петрівському районі та 4 тваринницьких приміщень для відгодівлі свиней у Новоукраїнсь­кому районі. У рослинництві – це будівництво та реконструкція 4 комплексів із зберігання та очищення зерна, 10 зерносховищ та 4 елеваторів.

За інформацією прес-служби ОДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"