На Ревівській дамбі нічого не змінилося

В газеті №7 від 13-го лютого 2020 року в статті «Хто за ось це несе відповідальність?» йшлося про те, що на Ревівсь­кій дамбі майже повністю зруйновано бетонну огорожу, що становить небезпеку під час руху автотранспорту, зокрема, пасажирських автобусів. До того ж, і саме дорожнє покриття там не в кращому стані – вибоїни і ями змушують водіїв «ловити» кращі ділянки шляху.
25-го лютого перший заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк зверталась із відповідним листом до Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області щодо проведення ремонтних робіт по автомобільній дорозі Р-10 /Р-09/ – Черкаси-Чигирин-Кременчук.
3-го березня на її звернення була надана відповідь за підписом в.о. начальника Служби Олексія Царенка, в якому йшло­ся про те, що Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області спільно з підрядною організацією вже розпочала роботи з ліквідації вибоїн на цій ділянці дороги. Ціна питання – 38 тис. грн. Цього, за підрахунками Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області, має вистачити, аби і дорожнє покриття відремонтувати, і бетонну огорожу полагодити. Ремонтно-відновлювальні роботи мали розпочатися при настанні сприятливих для їх проведення погодних умов та в межах наявного фінансування за рахунок експлуатаційного ремонту.
Сприятливі погодні умови вже давно настали, а на згаданій аварійній дільниці дороги нічого не змінилося, а якщо і змінилося, то лише на гірше. Про це свідчать численні дзвінки жителів сіл Світловодського району, зокрема, Подорожнього, Григорівки, Федірок.
25-го травня до редакції зателефонував житель с. Золотарівки, в минулому депутат районної ради, Євгеній Полікарпович Хохленко. Він обурювався станом Ревівської дамби і звернувся до редакції з проханням тримати це питання під контролем, домогтися, аби міст на Ревівській дамбі був відремонтований.
«Мой сын – водитель пассажирского автобуса. Он почти каждый день этим мостом возит людей. Но как же можно этой дорогой ездить? Ни дай Бог что, автобус с пассажирами окажется в воде. Это же безобразие – сколько времени ничего не делать и рисковать жизнью людей», – слова мого співрозмовника.
Я побувала на Ревівській дамбі, особисто переконалася, що ніякі відновлювально-ремонтні роботи до цього часу не проводилися. Чого ще чекає Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області?
Світлана Калугіна.