На сесії районної ради

26 жовтня відбулася чергова, тридцять шоста, сесія районної ради сьомого скликання.

На сесії депутати розглянули тридцять три питання. Серед них: «Про звіт районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-червень 2018 року», «Про стан готовності житлово-комунальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років», «Про затвердження «Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області», «Про призначення директора комунального закладу «Глинське навчально-виховне об’єднання» Світловодської районної ради Кіровоградської області», «Про призначення головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області», «Про створення комунальної установи “Центр обслуговування закладів освіти” Світловодської районної ради Кіровоградської області», «Про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року», «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №307 «Про районний бюджет на 2018 рік», «Про внесення змін до рішення «Про затвердження Положення про районну педагогічну премію імені І.П. Рака» від 20 жовтня 2017 року №276»; прийняли ряд змін до діючих комплексних та цільових програм, затвердили нові районні програми, розглянули низку земельних питань.

На початку роботи голова районної ради Роман Домб­ровсь­кий та голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський привітали депутата районної ради Олександра Кондратенка з днем народження, який він відзначив нещодавно.

Першим розглядалося питання «Про визнання повноважень депутата Світловодської районної ради сьомого скликання Тютюнника Петра Миколайовича». Пов’язано це з тим, що зі складу депутатського корпусу районної ради вибув депутат Володимир Кириченко від районної організації політичної партії «Опозиційний блок» – відтепер він є депутатом обласної ради. У зв’язку з цим та відповідно до чинного законодавства України, до складу районної ради вводиться людина, яка по рейтингу є наступною у партійному списку. Тож керівники району привітало Петра Тютюнника з цією подією та побажали успіхів на депутатській ниві.

Засіданню сесії передувала велика робота у постійних комісіях. Кожне питання було розглянуте, обговорене, тому на сесії не виникло жодних суперечок чи тривалих дискусій. Більшість питань порядку денного приймалися без обговорення.

Депутати одноголосним рішенням призначили Світлану Березюк головним лікарем КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області та надали дозвіл цьому підприємству на передачу в оренду частини приміщень Павлівської, Микільської та Глинської амбулаторій загальної практики-сімейної медицини для розміщення там стоматологічних кабінетів з метою надання стоматологічної допомоги сільському населенню.

Під час розгляду питання «Про внесення доповнення до районної програми соціального захисту населення Світловодського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 січня 2016 року №35» депутати доповнили її розділом V “Заходи Програми соціального захисту населення Світловодського району на 2016-2018 роки” пунктом 27 “Надання грошової компенсації окремим категоріям громадян району, а саме: інвалідам першої та другої групи (у тому числі інвалідам війни цих груп); інвалідам війни третьої групи; особам, які виховують дитину-інваліда, за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні; особам із малозабезпечених сімей у розмірі 500,00 грн. на придбання телетюнера”.

Доповідаючи про стан готовності житлово-комунальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк запевнила, що Світловодський район у повному обсязі готовий до опалювального сезону, проведено пробний запуск опалювальних систем, аварійних ситуацій не виявлено.

З обговорених питань порядку денного депутати відправили на доопрацювання питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в постійному користуванні Служби безпеки України для обслуговування учбового полігону». Усі інші були прийняті одноголосно.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"