На щопонеділковій апаратній нараді у Світловодській РДА

194

23 квітня у кабінеті голови Світловодської районної державної адміністрації пройшла щопонеділкова апаратна нарада, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів адміністрації. На нараді традиційно обговорили питання минулого тижня та окреслили план роботи на найближчий час.

Сергій Твердовський подякував усім, хто взяв участь у відзначенні Дня довкілля та вийшов цього дня, аби прибрати територію району.

Слово надали начальникові Світловодського відділення Олександрійської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Андрію Лапі, який поінформував про те, які у Світловодському районі справи із декларуванням доходів та  сплатою податків. Він нагадав, що громадянам, які у минулому році отримували доходи, з яких не було сплачено податок з доходів фізичних осіб, повинні відзвітувати про такі доходи в податковій інспекції за місцем реєстрації. Останній день подання декларації у цьому році – 2 травня.

У свою чергу Сергій Твердовський акцентував увагу присутніх на підвищенні рівня інформованості населення про необхідність сумлінної сплати податків, адже сплачені податки – це вчасне пенсійне та соціальне забезпечення, ремонти доріг та благоустрій наших територій.

Начальник фінансового управління РДА Юлія Артеменко доповіла про підготовку та проведення засідання районної робочої групи по контролю за наповненням дохідної та використанням видаткової частини бюджету району з питання виконання планових показників районного бюджету у квітні 2018 року та прогнозних показників надходжень у ІІ кварталі 2018 року.

Начальник відділу освіти молоді та спорту РДА Сергій Скопич доповів про завершення опалювального сезону у школах району, підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання та організації харчування учнів загальноосвітніх закладів в частині використання коштів на харчування учнів 1-4 класів і пільгових категорій.

Начальник управління соціального захисту населення РДА Андрій Поварчук доповів про спільні з працівниками соціальних служб виїзні прийоми громадян на територіях сільських рад.

На нараді обговорили ряд питань, як то організація співпраці Світловодської районної державної адміністрації та районної ради із Світловодським районним парламентом дітей, підготовка подань на розгляд сесії, яка відбудеться 18 травня, та впровадження адміністративної реформи, реалізація державної програми «Доступні кошти» для жителів району, а також анонсували заходи, заплановані на День пам’яті та примирення, загальнорайонне відзначення якого цього року проходитиме у Микільському.

Окрім іншого, там відбудеться військово-патріотичний захід, в якому візьмуть участь школярі Світловодщини, та урочисте відкриття нещодавно відремонтованої медичної амбулаторії.

Ніна Сокуренко.