На шляху до чемпіонства

414
бокс

бокс

14 жовтня у Світловодську відбувся чемпіонат міста з боксу, приурочений Дню захисника вітчизни. На ринг вийшли близько сорока боксерів від п’яти до чотирнадцяти років.

Змагання з боксу проходили у спортивному комплексі – спортсмени вперше вийшли на новий ринг, який придбали юним боксерам місцеві підприємці: керівник річкового терміналу Юрій Скічко, депутат районної ради, керівник ФГ «Гвіса» Володимир Грушка та сільгосппідприємець Сергій Грушка, депутат районної ради Анатолій Деревянко та батьки вихованців секції боксу, за що їм велика подяка і від юних боксерів, і від їхніх тренерів.

Після завершення змагань тренер з боксу Сергій Царствений зазначив, що нині спортсмени демонстрували свою спортивну підготовку, а тренери визначали кращих спортсменів для подальшої їхньої участі у змаганнях вищих рівнів.

– Спортсмени сьогодні демонструють непоганий рівень своєї підготовки, а ми, тренери, побачили, над чим треба працювати. З упевненіс­тю можна сказати, що бокс на Світловодщині успішно розвивається, і ми вже маємо неодноразових учасників та переможців чемпіонатів України з боксу. Це Іван Царствений, Семен Мороз, Дмитро Силевко, Роман Краник та Лев Шевель.

Нещодавно наші боксери Семен Мороз і Дмитро Силевко повернулися із чемпіонату України з боксу, який проходив у Бердянську, з перемогами – обидва вибороли срібло. Наразі ми готуємося до чемпіонату України з боксу, який відбудеться у грудні. Вважаю, що нам є чим пишатися – зазначені спортсмени – еліта серед спортсменів-боксерів Світловодщини, і я впевнений: найголовніші перемоги у них ще попереду, – сказав Сергій Царствений.

– Важливо, що на чемпіонаті України з боксу в Бердянську наші спортсмени продемонстрували високу спортивну підготовку, – говорить тренер з боксу ДСШ Олександр Дорошенко. – Це були, так би мовити, відбіркові змагання на збір, який проходитиме в Коломиї взимку. Після збору планується там же, у Коломиї, провести «Турнір сильніших». За результатами цього турніру буде формуватися збірна на наступний чемпіонат України і на чемпіонат Європи. Наші боксери теж братимуть участь у «Турнірі сильніших» і, сподіваюся, ввійдуть до складу збірної команди України і візьмуть участь у подальших турнірах вищого рівня. Слід сказати, що наші боксери беруть участь у складних боксерських турнірах і достойно на них виступають, адже на змаганнях такого рівня легких боїв не буває. Приємно відзначити, що з Кіровоградської області, та й із сусідської, Полтавської, лише два спортсмени зі Світловодська, Семен Мороз і Дмитро Силевко, потрапили до фіналу.

Поділилися враженнями про участь у чемпіонаті України і юні боксери Семен Мороз і Дмитро Селевко, володарі срібних медалей.

– Я задоволений своїм результатом. Звичайно, перемога далася нелегко, але тим вона важливіша, – сказав Семен Мороз. –Участь у змаганнях такого рівня дає можливість адекватно оцінити власні сили, визначити слабкі сторони і ще з більшим ентузіазмом працювати.

У планах боксерів – працювати на тренуваннях з повною віддачею, щоб до 16-тиліття отримати звання майстра спорту з боксу.

Труднощі спортсменів не лякають. Вони готові і надалі наполегливо тренуватися, досягати нових вершин у цьому нелегкому виді спорту, тож залишається побажати їм успіхів у досягненні високих спортивних результатів.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.