На Світловодщині обрали «Супер-бабусю 2017»

У перший зимовий день у Світловодському районному Будинку культури пройшов конкурс «Супер-бабуся 2017», який організували та провели Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальної допомоги) Світловодського району та відділ культури і туризму Світловодської райдержадміністрації за підтримки Світловодської РДА.

477

Районний Будинок культури радо зустрів конкурсанток – неперевершених і працьовитих господинь, найлагідніших дружин, матусь і, звичайно, бабусь. У фойє гості мали змогу оглянути вишиті учасницями рушники, серветки та картини. Цього дня на сцені свої таланти презентували переможниці сільсь­ких відбіркових турів «Супербабуся-2017» – жителька Калантаєва Ніна Яківна Лісіцина, Людмила Григорівна Данілова з Павлівки, Галина Володимирівна Мельник з Григорівки, Катерина Мусіївна Бичкова з Подорожнього, Тамара Дмит­рівна Ільченко з Глинська і Анна Миколаївна Сосіна з Микільського.

До складу журі увійшли помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко, заступник голови Світловодської районної ради Олексій Шаповал, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальної допомоги) Світловодського району, депутат обласної ра­ди Дарія Ільїна, заступник керівника апарату, начальник орг­відділу Валерія Нівакшонова та директор районного Будинку культури Надія Грижунова.

У першому конкурсі «Я щаслива бабуся» учасниці розповідали про себе та свої родини. Другий етап конкурсу називався «Я розумна бабуся» – конкурсантки демонстрували свою кмітливість, відповідаючи на запитання ведучих та складали казки.

У конкурсі «Я – бабуся-господиня» жінки презентували традиційні страви української кухні – і пухнас­ті короваї та пиріжки, і печене, і смажене і тушковане. У конкурсі «Зірковий час» бабусі демонстрували свої таланти, а у конкурсі «Українкою я народилася» – українські національні костюми.

Добрий настрій цього дня дарували вокальний ансамбль «Вербиченька» Глинського сільського Будинку культури, солісти районного Будинку культури Олена Куциба, Юлія Мартиненко, Надія Татарнікова та вокальний колектив «Дніпряночка», гуморесками розважала Лідія Іванівна Романець із Григорівки. Приємно, що кожну бабусю-учасницю конкурсу підтримували друзі та родина, які допомагали і готуватися до конкурсних випробувані, і щиро вболівали у залі.

Ні у кого не виникало сумніву у тому, що наші бабусі найкращі. Їм вдавалося зворушувати до сліз і викликати щирий сміх. Казки, гуморески і пісні, у виконанні учасниць конкурсу подарували добрий настрій глядачам і журі та повернули тепле відчуття дитинст­ва. Не можна обійти увагою і те, що винахідливості та артистизму нашим бабусям не займати.

Підводячи підсумки, журі щиро вітали конкурсанток, дякували їм за активну життєву позицію та душевну молодість. Звання «Супер елегантність» здобула Катерина Мусіївна Бичкова, у номінації «Супер талановита бабуся» переможницею стала Ганна Миколаївна Сосіна, «Супер артистична бабуся» – Людмила Григорівна Данілова, «Супер-господиня» – Ніна Яківна Лісіцина, «Берегиня роду» – Тамара Дмитрівна Ільченко.

Корону і звання «Супер-бабуся-2017» здобула Галина Володимирівна Мельник, найстарша, але надзвичайно енергійна та активна учасниця конкурсу.

Конкурсантки отримали цінні призи, які подарував народний депутат України Олесь Довгий.

Поширити
Відповідальний секретар редакції газети «Вісті Світловодщини», журналіст.