На Світловодщині пройшли військово-патріотичні змагання

354

8 травня голова районної державної адміністрації Серій Твердовський, голова районної ради Роман Домбровський та народний депутат України Олесь Довгий, який в той день перебував на Світловодщині з робочим візитом, взяли участь у нагородженні переможців районних спортивно-патріотичних змагань, присвячених Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у яких взяли участь учні Глинського та Павлівського НВО, а також Микільської ЗШ І-ІІІ ст.
Завойовані місця розподілилися так: четверте місце виборола команда с. Захарівки, третє місце – с. Микільське, друге місце – команда Глинського НВО, кращою у змаганнях стала команда Павлівського НВО. Усі учасники отримали від народного депутата та керівників району кубки і грамоти.
Дійство відбувалося біля місцевого пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні, тож, звертаючись до присутніх, у тому числі і до школярів, Олесь Станіславович побажав усім, аби ніхто у своїм житті не знав лихоліть війни.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні та поклали квіти до пам’ятника.
На згадку про зустріч президент районного парламенту дітей Анна Тороп вручила Олесю Довгому портрет Т.Г. Шевченка, який вишили гуртківці районного Центру дитячої та юнацької творчості, а він, у відповідь, запросив активістів районного шкільного парламенту, в рамках екскурсії, відвідати Верховну Раду України.
Світлана Калугіна.


Поширити
"Вісті Світловодщини"