На Світловодщині святкували Водохреще

19 січня православні відзначають величне свято – Хрещення Ісуса Христа. За традицією, у цей день люди омиваються освяченою водою, як тисячі років тому зробив це Ісус Христос.

Жителі Світловодська, гості міста мали змогу зануритися у воду на території яхт-клубу «Кристал» та біля колишнього річкового порту.

У яхт-клубі, директором якого є Іван Юхименко, цього дня зібралося чимало охочих освятити воду та самому очиститися у водоймі.

І хоч зранку дорога до яхт-клубу була нелегкою – рибалки створили невеличкий затор, та, врешті, все вирішилося досить швидко: дорогу звільнили від автівок, і всі, хто хотів, вчасно потрапили на церемонію освячення води, яку провів протоієрей Віталій Коваленко.

Після церемонії освячення і купання в ополонці усіх пригощали смачною юшкою та кулішем, для присутніх звучали пісні у виконанні артистів-аматорів районного Будинку культури, проводили різноманітні ігри та конкурси. На завершення свята була ще й дискотека – усі пригощалися і розважалися досхочу.

Завдячуючи голові районної державної адміністрації Сергію Твердовському, заступнику голови РДА Володимиру Похілову, керівнику оргвідділу апарату РДА Валерії Нівакшоновій, депутату районної ради Сергію Черкавському, які організували районне свято Водохреща,  настрій у всіх був дійсно святковий і піднесений.

Більше про це читайте у газеті “Вісті Світловодщини” №4 від 24.01.2019р.