На Світловодщині у березні народилося всього 16 дітей

Протягом березня у Світловодську і Світловодському районі зареєстровано 16 дітей – 5 хлопчиків і 11 дівчаток.
Маленькими жителями Світловодська та сіл Світловодського району і Власівки стали Євгеній Скриль, Віталіна Ножка, Кіра Мамбеталієва, Тимофій Чобітько, Вікторія Коваль, Катерина Родчин, Єва Мацак, Олександр Краснявський; Дмитро Романчук, Вікторія Луговська, Максим Галкін (смт. Власівка); Кіра Нетудихата, Діана Нетудихата (с. Подорожнє); Дар’я Борозняк, Олександра Шуліка (с. Велика Андрусівка); Злата Чабанюк (с. Григорівка).
У березні зареєстровано 92 смерті (53 місто, 14 Власівка, 25 Світловодський район); 15 шлюбів (14 місто, 1 Світловодський район); 7 розірвань шлюбів та проставлено 13 відміток про розір­вання шлюбу на підставі рішень суду; 2 зміни імені.
На виконання наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 №1593/5 (зі змінами від 23.02.2016 № 519/5) щодо запровадження сервісу, який передбачає прийняття працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини та видачу свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку, безпосередньо у акушерсько-гінекологічному відділенні Світловодської центральної районної лікарні протягом березня батькам новонароджених було видано 11 свідоцтва про народження дітей.