На Світловодщині успішно пройшов Чемпіонат України з автокросу та кантрі-кросу

421
Сергій Коваленко вітає учасників Чемпіонату.
Сергій Коваленко вітає учасників Чемпіонату.

15 жовтня у Світловодському районі, за підтримки народного депутата України Олеся Довгого, голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка і голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського відбувся фінал Чемпіонату України з автокросу та кантрі-кросу. Відкрив Чемпіонат перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко. Він побажав усім присутнім гарно провести час, а спортсменам – омріяних перемог.

Незважаючи на дощову погоду, і спортсмени, і глядачі отримали масу задоволення від спортивного свята. Дощ навіть допоміг: на трасі не було пилу і глядачі мали змогу без будь-яких перешкод спостерігати за змаганнями, а мокра траса вимагала від спортсменів неабиякого вміння керувати автомобілем і додавала ще більшого драйву.

Ідея провести змагання з автоперегонів такого рівня саме на Світловодщині належала голові Світловодської районної державної адміністрації Сергію Твердовському. Навколо неї він зумів об’єднати прекрасну команду з людей, які прагнуть економічного та соціального розвитку нашого краю. Це і представники бізнес-структур Світловодська та Світловодського району, депутати районної ради, сільські голови, працівники районної державної адміністрації та багато інших небайдужих людей. Змагання пройшли на високому організаційному, технічному і спортивному рівні. І це результат успішної спільної роботи.

Автотраса, побудована до Чемпіонату України з автокросу та кантрі-кросу у Світловодському районі, за словами голови Федерації автомобільного спорту України Олександра Фельдмана, стала однією з найскладніших в Україні і відповідає усім необхідним вимогам. Сергій Твердовський, голова Світловодської РДА, разом із командою однодумців зробив усе можливе для того, аби на Світловодщині відбулося спортивне свято такого масштабу. Впевнена, ця автотраса не буде «простоювати без діла».

Після завершення Чемпіонату голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський привітав спортсменів та глядачів із цією визначною подією та разом із своїм заступником Володимиром Похіловим і помічником народного депутата України Олеся Довгого Антоном Пустовим нагородили переможців.

Протягом дня глядачів розважав гурт із Києва «No comments».

Чемпіонат України з автокросу та кантрі-кросу пройшов, але робота у організаторів змагань не закінчилася. 16 жовтня працівники Світловодської районної державної адміністрації на чолі із головою Світловодської РДА Сергієм Твердовським вийшли на прибирання території, де проходили змагання. Трудилися тут і працівники культури зі своїм керівником Миколою Середенком, і помічник народного депутата України Олеся Довгого Антон Пустовой. Прибирати було що, і не тому що не було сміттєвих баків – всю ніч сильний вітер розносив сміття пагорбами, якими пролягла автотраса.

17 жовтня черговий трудовий десант завершив роботу по прибиранню території.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.