На Світловодщині з’явився спортивний майданчик зі штучним покриттям

23 квітня у Григорівці відбулася неймовірно приємна подія – відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям для міні-футблу.

Реалізація цього проекту проходила в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» за підтримки обласної та районної державних адміністрацій, депутатського корпусу районної ради, безпосередньо сільського голови Надії Невкритої, місцевих меценатів. Це є справжнім подарунком для молоді Світловодщини, яка сповідує здоровий спосіб життя.

На свято зійшлися жителі с. Григорівки, школярі Ліцею «Надія». Привітати громаду Григорівки із відкриттям міні-стадіону приїхали голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, заступник голови РДА Володимир Похілов, представник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко, заступник керівника апарату РДА Валерія Нівакшонова, депутати районної ради, сільські голови сусідніх сіл та інші. Та головними героями свята були футбольна команда м. Світловодська і Світловодського району. Усіх учасників свята запальною піснею «Хлопці, будем жити» привітав лауреат конкурсу «Квітневий зорепад» Дарвін Тартикян.

Шановні жителі Григорівки, гості, усі, хто прийшов сюди, аби розділити радість відкриття новозбудованого об’єкту, який буде служити нашим людям. Я переконаний, що цей майданчик не буде пустувати, на ньому завжди будуть проводитися спортивні змагання. Він стане незамінним для нашої молоді у фізичному розвитку, адже ми виховуємо активне, здорове підростаюче покоління. Вітаю вас зі святом. Бажаю нашим футболістам успіхів, щоб цей майданчик став для них стартовим у досягненні спортивних висот. Зі святом всіх! Слава Україні!, – сказав у своєму виступі голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський.

Він також вручив тренеру футбольної команди Світловодського району, президенту Світловодської  федерації футболу Миколі Якимцю подарунок – футбольні м’ячі.

Сільський голова Надія Невкрита, звертаючись до своєї громади, подякувала усім, хто допомагав зводити це прекрасне поле для міні-футболу.

– Щоразу дуже приємно бути присутнім на відкритті чогось нового, бо це – примноження, розбудова, покращення. Цей спортивний майданчик ми будували всі разом, об’єднавшись в одну команду. Я дякую районним депутатам, які повірили в Григорівську громаду, і своїм рішенням дали «зелене світло» для будівництва міні-стадіону саме в Григорівці. Щиро дякую обласному депутату Володимиру Кириченку, який всіляко допомагав технікою, цим самим прискорюючи сьогоднішнє свято. Особлива подяка місцевим меценатам: Карапіку Тартикяну, Валерію Гавриленку та іншим. У нас є багато планів на майбутнє. Вже є гарний міні-стадіон, а треба ще відремонтувати школу, встановити на спортивному майданчику тренажерні снаряди тощо. У нас ще все попереду, і я переконана, ми свої плани втілимо в життя, – сказала Надія Невкрита.

Сільський голова також для дітей та молоді від імені сільської ради вручила Миколі Якимцю футбольні м’ячі.

Право першого удару по м’ячу надали голові районної державної адміністрації Сергію Твердовському.

Після церемонії відкриття відбулася перша гра на новому футбольному полі між командами комплексної  юнацької  спортивної школи №1 м. Світловодська  ВК «Спарта», тренер Андрій Скворцов,  та КЗ «Ліцей «Надія» , корпус №2, с. Григорівка, тренер Микола Якимець.

Світлана Калугіна.