На Володимира Хорольського здійснено напад

949

Як стало відомо газеті «Вісті Світловодщини» із надійного джерела, 12 квітня у місті Кременчук близько 13.50 був жорстоко побитий член виконкому Світловодської міської ради від партії «Солідарність» Володимир Хорольський.
У 13.45 Володимир Хорольський припаркував своє авто біля кінотеатру «Галактика» і рушив до будинку по вул. Жовтневій, де проживає. У цей час він побачив молодика спортивної статури у темному одязі і в капюшоні, який ішов назустріч.
Порівнявшись із паном Володимиром біля під’їзду, молодик тупим предметом наніс йому ряд потужних ударів по голові. Очевидці події викликали працівників поліції та карету швидкої допомоги. Поліціянти зафіксували факт злочину, а сам Володимир Хорольський потрапив до лікарні №3 м. Кременчука. Спочатку його обстежили у травматології, а потім – у нейрохірургії. Володимиру Хорольському встановили діагноз – закрита черепно-мозкова травма, забій та великі розсічення в області голови.
Сам пан Хорольський пов’язує цей напад зі своєю активною громадською діяльністю у м. Світловодськ. Він неодноразово отримував погрози на свою адресу через його часті критичні виступи під час засідань виконкому та сесій Світловодської міської ради. Зокрема, Володимир Хорольський активно виступав проти необґрунтованого підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті по території м. Світловодськ.
Його теорію підтверджує і той факт, що нічого із особистих речей пана Володимира не зникло, тож підозрювати, що це був розбійний напад, немає підстав.
Наразі пан Володимир знаходиться у лікарні. За фактом цього цинічного нападу ведеться слідство. Сподіваємося, поліція Кременчука зробить все можливе, аби знайти та покарати нападника.

Поширити
"Вісті Світловодщини"