На засіданні школи молодого вчителя

519

30 січня в Микільській ЗШ I-III ступенів відбулося засідання школи молодого вчителя “Надія” з актуального в наш час питання під назвою: “Шляхи вдосконалення професійної компетентності вчителя в умовах впровадження Концепції “Нова українська школа”, на яке була запрошена заступник керівника апарату Валерія Нівакшонова.

Основною метою було ознайомлення з інноваційними технологіями діяльності педагогів.

Розпочалося засідання з екскурсії коридорами Микільської школи, яку провела для всіх присутніх директор Валентина Томєва. Друга частина засідання була направлена на методичні рекомендації методистів КЗ «РМК Світловодської районної ради» щодо професійної компетентності педагога в умовах впровадження концепції «Нова українська школа», щодо формування професійних навичок педагога за допомогою портфоліо (сайту), умови розвитку професійної майстерності вчителя та основні вимоги щодо ведення документації.

В третій частині учасниками заходу було відвідано уроки на яких вчителі показали навики щодо викладання матеріалу. Валерія Павлівна завітала на урок математики у першому класі, де викладає педагог з 33 річним стажем Шмакова Людмила Анатоліївна.

Також заступником директора з виховної роботи Жуковою А. В. було проведено цікавий виховний захід «Микільські вечорниці».

На згадку про сьогодняшній день кожен отримав подарунок – оберіг.

Для молодих учителів району методистом РМК Косенко Л.В. було проведено Брейн-ринг.

А завершив засідання тренінг практичного психолога Кудінової Г.І. «Дім моєї душі», де гостей навчили релаксувати.

Також всім присутнім було поставлено завдання розробки особистого плану самоосвітньої роботи.

Вітаючи молодих вчителів представниця влади району наголосила на тому, що районна державна адміністрація, на чолі з Сергієм Твердовським, опікується закладами соціальної сфери – проводяться ремонти, облаштовуються кабінети в школах, молоді вчителя отримують премії…

«Від вас ми чекаємо такої ж віддачі – перемог і гарних оцінок ваших учнів, досягнень у навчанні!»

Поширити
"Вісті Світловодщини"