На засідання Координаційної ради – до Києва

4 липня відбулося виїзне, розширене за складом учасників, засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Світловодської районної ради. В роботі взяли участь керівництво районної державної адміністрації, депутати районної ради, сільські голови, працівники виконавчого апарату ради.

Враховуючи актуальність та важливість теми, що вносилася на розгляд – «Конституційні засади місцевого самоврядування в Україні», цього разу, за домовленістю з народним депутатом України Олесем Довгим, робота проходила в стінах Верховної Ради України.

Перед початком засідання учасники Координаційної ради відвідали Національний історико-культурний заповідник, одну із найважливіших православних святинь країни – Києво-Печерську Лавру.

Зважаючи на практичну спрямованість обговорюваної теми, Олесь Довгий та працівники апарату Верховної Ради організували і провели для гостей оглядову екскурсію приміщенням Верховної Ради, розповіли про роботу вищого законодавчого органу та його комітетів, перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні, співпрацю різних гілок влади по вирішенню актуальних питань соціально-економічного розвитку регіонів, відповіли на цілий ряд запитань присутніх.

Всі учасники Координаційної ради отримали задоволення від проведеного заходу та висловлюють щиру вдячність народному депутату України Олесю Довгому за особисту участь у роботі наради і надану можливість відвідати Верховну Раду України.