На зустрічі з громадою Глинська

14 серпня голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський провів виїзний прийом громадян на території Глинської сільської ради. Разом із керівником району з громадою спілкувалися Глинський сільський голова Аріф Різаєв, в.о. начальника відділу у Світловодському районі головного управління держгеокадастру у Кіровоградській області Ігор Чабанюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Сергій Скопич.
Найбільше часу на спілкування з людьми, які прийшли на прийом, посадовці відвели земельним питанням. Досить багато жителів Глинської сільської ради, які працюють у соціальній сфері, до цього часу не можуть оформити відповідні документи для отримання земельної ділянки до 2 гектар для ведення особистого селянського господарства, на які вони мають право згідно із чинним законодавством України. Сергій Твердовський запевнив людей, що у випадку, коли будуть оформлені всі документи згідно з чинними вимогами, він спільно із відповідними посадовцями обласних державних структур зробити все можливе, аби учителі, лікарі, працівники культури, соціальні працівники та інші працівники соціальної сфери, хто цього бажає, отримали належні їм земельні ділянки.
Після цього голова райдержадміністрації відвідав місцевий дошкільний навчальний заклад «Сонечко», який нині опинився під загрозою закриття через часткове недотримання вимог протипожежної безпеки. Оглянувши заклад та поспілкувавшись, із сільським головою, із працівниками і вихованцями ДНЗ «Сонечко», було вирішено спільними зусиллями, за кошти місцевого та районного бюджетів, усунути всі недоліки та обладнати вказаний заклад протипожежною сигналізацією.

 

 

Світлана Калугіна.