“Надійшла весна прекрасна”

Саме під такою назвою в Глинській сільській бібліотеці відбулися святкові посиденьки за участю найактивніших читачок закладу.
Завідуюча бібліотекою Тетяна Стецунова зустріла гостей цікавим сценарієм, від якого віяло весняним настроєм. Відвідувачі слухали історії про життя жінок-художниць та письменниць. Присутні згадали свої улюблені твори, які надихали їх протягом життя, створювали настрій, прикрашали буденність. Всі бажаючі прочитали свої улюблені поетичні рядки, обмінялися враженнями від творів, які були представлені на книжковій виставці “Жіночі голоси української літератури”. Серед інших були роботи Оксани Іваненко, Зінаїди Тулуб, Ольги Кобилянської, Лесі Українки, Марії Матіос, Ніни Смик, Ліни Костенко та інших. Також цікаво пройшло знайомство з двома авторами, які відносно нещодавно з’явилися на літературному обрії – Світлана Талан та Люко Дашвар, книги яких користуються надзвичайною популярністю читачів.
Закінчилися бібліотечні посиденьки чаюванням, приємними спогадами та щирою подякою присутніх Тетяні Стецуновій за її працю, гарне ставлення до людей, адже в селі всі знають, що двері бібліотеки завжди гостинно відчинені.  Тут чисто, тепло та затишно, кожен почує приємне слово, отримає пораду.
Вдячні читачки: Ніна Мірошник, Катерина Шандор, Віра Юшко та інші.

Продовженням теми приходу весни стала святкова програма “Зі святом весни, прекрасні жінки”, на яку жителі та гості села завітали до Глинського Будинку культури. Прикрашена сцена сяяла вогнями, створюючи настрій присутнім, зал заповнювався чарівними усміхненими жінками, адже вони знали, що всі вітання будуть линути саме для них і всі аматори сцени цього вечора даруватимуть свої твори саме їм!
А жінка буває на весну так схожа:
То тиха й привітна,
А то непогожа.
То скропить сльозою,
То сонцем засвітить,
То прагне зими,
То біжить уже в літо,
Буває примхлива, буває чутлива,
Нехай тільки кожна
З них буде щаслива!
Ці слова, що прозвучали на початку свята з вуст незмінної ведучої Тетяни Стецунової стали лейтмотивом всього святкового дійства, адже саме про це співали солісти: Віктор Сердюченко, Володимир Антіпов, Любов Мукосій, Валентина Шанко, Олена Драглюк, Світлана Залюбовська, сестри Яна та Катя Шанко, а також колективи вокального і фольклорного співу “Вербиченька” та “Криниченька”.
Особливе задоволення присутні отримали від творчості танцювальних колективів, які подарували “Вальс для мам” та молодіжний танок, а також від “Танго” у виконанні Влада Бондаренка та Анни Білоусової, яка також представила і свій сольний виступ під назвою “Приречена”, чим зірвала шквал глядацьких оплесків.
Всіх присутніх на святі привітав сільський голова Аріф Різаєв а депутат районної ради Анатолій Дерев’янко подарував жінкам-аматорам білі троянди.
Закінчилося святкування дискотекою для молоді.

Наталія Водяна, директор Глинського БК.

Поширити
"Вісті Світловодщини"