Найкращі подарунки на НОВИЙ РІК

Подарунки дітям на Новий рік Новорічне свято – чудовий привід подарувати малюкам розвиваючі іграшки. Дітям до трьох років можна вибрати великі конструктори, іграшки з кнопками різних форм, набори для ігор в снігу, м’ячики різних розмірів і кольорів, пірамідки, а також розвиваючі килимки.

Для дівчаток старше ви можете підібрати настільну гру, набір дитячої косметики, набір для дослідів, блокнот з кольоровими олівцями або ручками, мольберт для малювання, незвичайний одяг, головоломку або ж рюкзак.
Хлопчикові можна вибрати цікаву книгу, дитячий намет у вигляді незвичайного будиночку або вігваму, санки, ковзани або лижі, залізницю, машинку на пульті управління, трансформера або робота.

Для дітей-підлітків підійдуть такі подарунки, як смартфон, смарт-годинник, планшет, ігрова приставка або джойстик, нові кросівки, окуляри віртуальної реальності. Нові технології – чи не це найбільш захоплює підростаюче покоління.

Подарунки своїми руками на Новий рік

Звичайно ж, ніколи не виходить з моди те, що ви можете зробити самі для коханої та дорогої людини на подарунок. Ідей для цього можна знайти сотні та навіть тисячі. Це можуть бути як корисні, для щоденного користування подарунки, так і оригінальні сувеніри, які просто порадують і будуть дарувати позитив кожен день. Наприклад, можна зробити баночку, шкатулку, коробку з побажаннями або передбаченнями; спекти тематичне імбирне печиво; зробити пряниковий будиночок або ароматні прикраси для новорічної ялинки; змайструвати рамку для фото тощо.
Якщо ж ви вмієте в’язати або шити, Новий рік може стати тим особливим приводом, щоб подарувати з любов’ю найближчим людям зв’язані або зшиті власноруч речі.
Враховуючи, що 2020 рік за східним календарем – це рік Щура, на новорічних ярмарках ви знайдете чимало милих сувенірів з цим гризуном у самих різних перевтіленнях. Тим більше, що у східних країнах щур є символом багатства, чистоти, добробуту і доброчесності. Нриємними для близьких будуть і сувеніри на традиційну новорічну, зимову тематику – сніговики, олені, сніжинки, ялинки та інше. У вигляді статуеток, свічок, підсвічників, рамок для фото вони стануть прекрасним доповненням до свята.

Також можна вибрати сувеніри, що індивідуально підходять для кожного з тих, кому ви хочете зробити подарунок. У сувенірних магазинах знайдеться безліч варіантів – скарбничка-сейф, світильники, лампи-проектори, масажні килимки, будильники та предмети побуту в найрізноманітніших варіаціях. Корисні та незвичайні подарунки – що може бути краще для того, кого ви хочете здивувати.

Новорічні ласощі

Схоже, це саме те, що ніколи не перестане бути найбільш вдалим подарунком. А в Новий рік солодощі, частування, улюблені напої в якості подарунка можуть особливо порадувати. Адже вони ніколи не стануть тим, що буде в підсумку припадати пилом на полиці. Цікаво оформлені ласощі – влучний подарунок, як для дітей, так і для дорослих. Печиво, цукерки, шоколад, зефір, фрукти – все це може стати «будівельним матеріалом» для оформлення букетів, кошиків, або наповненням подарункових упаковок у вигляді різноманітних коробок і пакетів з новорічними зображеннями. У цьому випадку все залежить від вашої уяви.
Для дорослих підійде в якості подарунка улюблений алкогольний напій у святковій упаковці. Прекрасним вибором може також стати набір для чаювання або пачка вишуканої, улюбленої кави.