Народні гуляння на Масляну

У Григорівці, вже за багаторічною традицією, провели районне свято Масляної. На центральній площі села зібралося чимало і місцевих жителів, і гостей із Іванівки, Глинська, Микільського та інших сіл району, а також містян. Привітати людей зі святом приїхали голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, перший заступник голови РДА Сергій Орленко, заступник голови районної ради Олексій Шаповал, сільські голови Іванівки – Андрій Рубаненко, Микільського – Володимир Щукін та інші.
Учні місцевої школи підготували театралізоване свято проводів зими і зустрічі весни: діти водили хороводи, читали вірші, співали пісень.
Святкового весняного настроюю усім присутнім додавали і місцеві аматори сцени, а також учасники художньої самодіяльності Глинська та Микільського.
Григорівські господині пригощали млинцями із різними начинками, а також смачною юшкою та чаєм.
Із вітальними словами до місцевих жителів та гостей щиро звернулися Григорівський сільський голова Надія Невкрита та голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський. Вони побажали усім добра і щастя, миру і міцного здоров’я, а смачні млинці додали радості і весняного настрою.
Наприкінці заходу усі учасники концертно-розважальної програми отримали пам’ятні подарунки у різних номінаціях.
Світлана Калугіна.